Informator
Bezpłatne badania mammograficzne
16 lutego 2018 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Wyniki II zawodów z Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOrganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych o Puchar Burmistrza Ciechanowca...  »»
 
Otwarte konkursy ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego ogłosił otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz w sferze działalności... »»
 
Wyniki I zawodów z Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOrganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych o Puchar Burmistrza Ciechanowca będzie...  »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego Open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoJuż w najbliższą niedzielę, 14 stycznia 2018 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A rusza Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech - aspekty praktyczne
Zakładanie działalności gospodarczej w Niemczech – aspekty praktyczne
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, we współpracy z Grupą Prawników i Doradców HPE Berlin, zaprasza... »»
 
Zimowy Rajd Konny Szlakiem Powstań Narodowych
1 Zimowy Rajd Konny Szlakiem Powstań Narodowych
Burmistrz Ciechanowca oraz Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich zapraszają 23 stycznia o godz. 17.00 na uroczystości w Pobikrach... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 6.02.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Koniec roku w NGO
logo NGO
Koniec roku to czas gdy organizacje pozarządowe rozliczają projekty, piszą sprawozdania, sprawdzają czy zostały opłacone wszelkie faktury i rachunki związane z realizacją zadań finansowanych z dotacji... »»
 
Zaproszenie na Charytatywny Bal Karnawałowy
Zaproszenie na Charytatywny Bal AndrzejkowyParafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie Razem zapraszają 27 stycznia 2018 roku na coroczny Charytatywny Bal Karnawałowy. Początek balu o godz. 19.00... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1320

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl