Informator
Przegląd Kolęd i Pastorałek
Przegląd Kolęd i PastorałekCOKiS zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 1 lutego 2019 r. o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej... »»
 
15. edycja Podlaskiej Marki Roku
logo Województwa Podlaskiego
Rozpoczęła się kolejna edycja Podlaskiej Marki. Do 22 stycznia 2019 r. kandydatury do nagrody zgłosić może każdy – jedynym warunkiem jest, by zgłaszany produkt lub inicjatywa pochodziły z naszego regionu... »»
 
V sesja Rady Miejskiej VIII kadencji
Herb Ciechanowca
 
Naczelnik Urzędu Skarbowego zaprasza na spotkania informacyjne
Urząd Skarbowy zaprasza na spotkania informacyjne
Urząd Skarbowy w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na spotkania informacyjne w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowcu, których tematem będą... »»
 
Warsztaty Sztuki Makijażu "Ferie w Bibliotece z AVON"
Warsztaty Makijażu & Spa
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza na bezpłatne Warsztaty Sztuki Makijażu „Ferie w Bibliotece z AVON", które odbędą się w czwartek 24 stycznia 2019 r... »»
 
Otwarte konkursy ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego ogłosił otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz w sferze działalności... »»
 
Zadbaj o bezpieczeństwo - akcja społeczna "Zaproś kominiarza"
Zadbaj o bezpieczeństwo - zaproś kominiarza!Krajowa Izba Kominiarzy prowadzi akcję społeczną "Zaproś kominiarza". Regularne usuwanie zanieczyszczeń z przewodów kominowych  zabezpiecza przed powstaniem pożaru... »»
 
Bezpłatne badanie wzroku
Bezpłatne badanie wzroku
3 stycznia 2019 roku, od godz. 11.00 do 13.00, w Przychodni Lekarskiej „Nasze Zdrowie” w Ciechanowcu przy ul. Doktora Olszewskiego 5, odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Rejestracja telefoniczna... »»
 
Zaproszenie na Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"
Zaproszenie na Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd
Ciechanowiecka Szkoła Muzyczna i COKiS zapraszają mieszkańców na Koncert "Zimowe wieczory z kolędą", który odbędzie się w piątek, 21 grudnia przy ul. Mostowej 6... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 17-18.12.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1503

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl