Informator
Zaproszenie na otwarcie wystawy czasowej "Białoruska Ikona Ludowa"
Zaproszenie na otwarcie wystawy czasowej „Białoruska Ikona Ludowa”Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza 14 czerwca 2017 r. o godz. 12.00 na otwarcie wystawy czasowej „Białoruska Ikona Ludowa” z kolekcji Białoruskiego Muzeum... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertO godzinie 21.00, w sobotę 3 czerwca, na placu obok kościoła pw. NMP z Fatimy zostanie wyświetlony film animowany pt. "W głowie się nie mieści". To pierwszy z czterech seansów filmowych... »»
 
Wieczorne czytanie książek
Wieczorne czytanie książek3 czerwca o godz.19.00 w bibliotece Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbędzie się wieczorne czytanie książek pod hasłem „Czytanie porusza”. W programie gry i zabawy promujące czytelnictwo... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni sprzedawców i ekspedientki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczki W związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu sklepu z elegancką odzieżą... »»
 
Rozstrzygnięcie Majowego Konkursu Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza uczestników konkursu oraz pasjonatów poezji na oficjalne rozstrzygnięcie I Majowego Konkursu Jednego Wiersza... »»
 
Zaproszenie na kiermasz książki
Zaproszenie na Kiermasz książkiOd 23 maja do 1 czerwca przy siedzibie Biblioteki w Ciechanowcu, odbywa się kiermasz książek, które można kupić już za złotówkę. Kiermasz będzie czynny w godzinach pracy Biblioteki, w dni powszednie od 8.00... »»
 
Gruntowe Mistrzostwa Koła "Jazgarz"
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymW niedzielę 4 czerwca odbędą sie Gruntowe Mistrzostwa Koła nr 87 „Jazgarz". Na czas zawodów, od godz. 15.00 do 21.00 na zalewie aż do mostu, wstrzymany jest ruch jednostek pływających...  »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni krawcowe i szwaczki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczkiW związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu zakładu krawieckiego... »»
 
Kwota należnego za 2016 rok podatku dochodowego
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że osoby podlegające ubezpieczeniu społecznemu rolników i prowadzące dodatkowo pozarolniczą działalność gospodarczą... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaW niedzielę, 28 maja, na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu odbędzie się Rodzinny Dzień Dziecka. W programie: spławikowe zawody rodzinne, konkurs piosenki, rodzinny turniej sportowy i inne atrakcje... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1208

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl