Informator
Bezpłatne badania mammograficzne
17 kwietnia 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Wiosenne Targi Ogrodnicze
Wiosenne Targi Ogrodnicze, Targi Pszczelarskie, Podlaskie Targi Budownictwa WiejskiegoPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza 13-14 kwietnia 2019 r. do Szepietowa na Wiosenne Targi Ogrodnicze oraz Targi Pszczelarskie i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego"... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 16.04.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
IX sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
 
79. rocznica Zbrodni Katyńskiej oraz 9. rocznica Katastrofy Smoleńskiej
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego informuje 10 kwietnia 2019 r. zostaną uruchomione syreny alarmowe dla upamiętnienia 79. rocznicy Zbrodni Katyńskiej oraz 9. rocznicy Katastrofy Smoleńskiej... »»
 
Wymiar składek w II kwartale 2019 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w II kwartale 2019 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji projektu Programu opieki
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Konsultacje projektu "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Ciechanowiec na rok 2019"... »»
 
Zaproszenie do udziału w konkursie
Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa DrewnianegoMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza do udziału w Konkursie na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim w 2019 roku... »»
 
31 marca - XIII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XIII Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 31 marca można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Zmiana godzin otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu marcu filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1550

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px