Informator
Oddaj krew - czekamy 15 lipca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się w Ciechanowcu, w ambulansie przy Urzędzie Miejskim... »»
 
Zaproszenie na wykład "Zdrowo jesz, długo żyjesz"
Zaproszenie na wykład "Droga do sławy i sukcesu"
Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Zdrowo jesz, długo żyjesz”, który odbędzie się w środę 19 lipca 2017 roku o godz. 17.00... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertOd godziny 20.30, w sobotę 15 lipca, przy Hotelu Nowodwory, będą wyświetlane filmy: animowany pt. "Baranek Shaun" i polska komedia "Jest sprawa". To drugi z czterech seansów filmowych... »»
 
Hajnowski Dom Kultury zaprasza na "Jarmark Żubra"
Hajnowski Dom Kultury zaprasza na „Jarmark Żubra” Hajnowski Dom Kultury organizuje 16 lipca 2017 roku XI Jarmark Żubra – "Rozsmakuj się w hajnowskim miodzie". Wiodącym tematem tegorocznej edycji są...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 10.07.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Zaproszenie na Festyn Rodzinny
Zaproszenie na Festyn Rodzinny Parafia pw. NMP z Fatimy oraz Stowarzyszenie Razem zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 9 lipca 2017 r. obok placu zabaw przy kaplicy. Początek imprezy o godz. 15.00... »»
 
IV Otwarte Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
I Mistrzostwa Ciechanowca w scrabbleZapraszamy do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Ciechanowca w Scrabble, które odbędą się 8-9 lipca 2017 roku w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu... »»
 
Zaproszenie na wykład "Droga do sławy i sukcesu"
Zaproszenie na wykład "Droga do sławy i sukcesu"
Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Droga do sławy i sukcesu”, który odbędzie się w czwartek 29 czerwca 2017 roku o godz. 17.00... »»
 
Terminy składania sprawozdań
Logo NGO
Organizacje pozarządowe muszą złożyć finansowe sprawozdania, nawet jeśli w danym roku obrotowym nie miały przychodów i kosztów. 10 lipca mija termin na złożenie sprawozdania do urzędu skarbowego... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 28.06.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1224

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl