Informator
Zaproszenie na Podlaskie Forum Organizacji Pozarządowych
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
29-30 września 2018 r. pod hasłem „W przyszłość z refleksją o przeszłości” odbędzie się w Białymstoku Podlaskie Forum Organizacji Pozarządowych... »»
 
COKiS ogłasza nabór do sekcji tańca nowoczesnego
Zapisy do sekcji tańca nowoczesnegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór do sekcji tańca nowoczesnego na rok szkolny 2018/2019. Pierwsze zajęcia w czwartek 6 września...  »»
 
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu II edycja"... »»
 
Narodowe czytanie - "Przedwiośnie"
Narodowe czytanieOrganizatorzy zapraszają do wspólnego czytania "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego w sobotę 8 września 2018 roku od godziny 10.00, przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu... »»
 
Wnioski o stypendium szkolne i zasiłek szkolny są już dostępne
Wnioski o stypendium szkolne i zasiłek szkolny są już dostępneW Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu oraz na Miejskim Portalu Internetowym są dostępne wnioski o przyznanie stypendium szkolnego i zasiłku szkolnego... »»
 
Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Rolnictwa
Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, organizuje wydarzenie nawiązujące do życia rodziny Starzeńskich sto lat temu...  »»
 
XL. sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
XL. sesja Rady Miejskiej odbędzie się 11 września 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad: Stan realizacji zaplanowanych inwestycji na 2018 rok... »»
 
Podlaski Dzień Kukurydzy
Podlaski Dzień Kukurydzy Pokazy zbioru kukurydzy, bogata kolekcja odmian, prezentacje doświadczeń, wystawcy z branży rolniczej, wykłady i rozstrzygnięcia konkursów, to niektóre z atrakcji zaplanowanych na 9 września w Szepietowie... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu II edycja"... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 14.09.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 1444
facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl