Informator
Bezpłatne badania mammograficzne
26 czerwca 2017 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie mogą zarejestrować się wszystkie kobiety w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Wianki na Nurcu - turnieje, koncerty i wiele innych atrakcji - program
Wianki na Nurcu – turnieje, koncerty i wiele innych atrakcji„Wianki na Nurcu” to jedna z najstarszych imprez organizowanych w Ciechanowcu - pierwszy raz odbyła się w 1976 roku. Tradycyjnie organizowana jest na Stadionie... »»
 
Tablet za najpiękniejszy wianek
Tablet za najpiękniejszy wianek
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w „Konkursie na Najpiękniejszy Wianek” organizowany w ramach imprezy ,,Wianki na Nurcu 2017”. W Konkursie może brać udział każdy... »»
 
XXVII sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady Miejskiej
XXVII sesja Rady Miejskiej odbędzie się 21.06.2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. przyjęcie „Sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2016 rok"... »»
 
Oddaj krew - czekamy 21 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się w Ciechanowcu, w ambulansie przy Urzędzie Miejskim... »»
 
Podlaska Konferencja Równać Szanse
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA" i Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zapraszają na Podlaską Konferencję Równać Szanse, która odbędzie się 13 czerwca 2017 w Urzędzie Marszałkowskim...  »»
 
Zaproszenie na otwarcie wystawy czasowej "Białoruska Ikona Ludowa"
Zaproszenie na otwarcie wystawy czasowej „Białoruska Ikona Ludowa”Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza 14 czerwca 2017 r. o godz. 12.00 na otwarcie wystawy czasowej „Białoruska Ikona Ludowa” z kolekcji Białoruskiego Muzeum... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertO godzinie 21.00, w sobotę 3 czerwca, na placu obok kościoła pw. NMP z Fatimy zostanie wyświetlony film animowany pt. "W głowie się nie mieści". To pierwszy z czterech seansów filmowych... »»
 
Wieczorne czytanie książek
Wieczorne czytanie książek3 czerwca o godz.19.00 w bibliotece Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbędzie się wieczorne czytanie książek pod hasłem „Czytanie porusza”. W programie gry i zabawy promujące czytelnictwo... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni sprzedawców i ekspedientki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczki W związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu sklepu z elegancką odzieżą... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1224

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl