Informator
Narodowe czytanie - "Wesele"
Narodowe czytanieOrganizatorzy zapraszają do wspólnego czytania fragmentów "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego w sobotę 2 września 2017 roku od godziny 10.00, przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu... »»
 
Piknik "Zakończenie wakacji"
Piknik "Zakończenie wakacji" - piknik, na który zapraszają Parafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie "Razem" odbędzie się 3 września 2017 roku. W programie poświęcenie i uroczyste otwarcie placu zabaw... »»
 
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego informujeWCZK informuje, że 1 września 2017 roku, jednostki samorządu terytorialnego na terenie województwa podlaskiego uruchomią syreny alarmowe... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego - do dyspozycji są kajaki i rowery wodne
Wypożyczalnia sprzętu wodnego COKiS
COKiS na okres letni udostępnił wypożyczalnię sprzętu wodnego. Do dyspozycji są kajaki i rowery wodne. Wypożyczalnia mieści się przy ciechanowieckim zalewie... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 1.09.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „O ryzyku czytania, arcydziełach i zazdrości filozofów”, który odbędzie się 31 sierpnia 2017 roku o godz. 17.00 w budynku COKiS... »»
 
Uroczystości w 71. rocznicę śmierci Danuty Siedzikówny "Inki"
71 rocznica śmierci Danuty Siedzikówny „Inki”
Organizatorzy uroczystości związanych z 71. rocznicą śmierci "Inki" - Danuty Siedzikówny, zapraszają na mszę świętą w intencji żołnierzy podziemia antykomunistycznego... »»
 
Najlepszy Produkt Turystyczny
Logo Polskiej Organizacji Turystycznej
Rozpoczęła się XV edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny  - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej” mający na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych... »»
 
Mini Strefa Relaksu zaprasza
Mini Strefa RelaksuCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do korzystania z „Mini Strefy Relaksu” przy wypożyczalni sprzętu wodnego, gdzie czekają leżaki i książki... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22-25.08.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1258

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl