Informator
VIII sesja Rady Miejskiej VIII kadencji
Herb Ciechanowca
 
E-zdrowie ułatwia rejestrację
Podlaski System Informacyjny e-ZdrowieE-Zdrowie to portal umożliwiający szybką rejestrację na wizytę lub do poradni. Dostęp do rejestracji online otrzymuje każdy pacjent, który założy konto na portalu. Portal udostępnia aktualne informacje... »»
 
Rodzinna niedziela filmowa - bezpłatna projekcja bajek
Projekcje bajekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zapraszają 24 marca 2019 r. do sali widowiskowej MBP na bezpłatną projekcję bajek... »»
 
Nowe kwoty przychodów w KRUS
Logo KRUSKRUS informuje, że od 1 marca 2019 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych. Kwoty miesięcznego przychodu... »»
 
Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty KRUS za 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że przekazuje emerytom i rencistom formularze PIT-40A (roczne obliczenie podatku), PIT-11A (informacje o dochodach) oraz... »»
 
Dzień Kobiet w naszym mieście
Dzień Kobiet w naszym mieścieMiejska Biblioteka Publiczna oraz COKiS zapraszają na "Między nami Kobietami" - Dzień Kobiet w naszym mieście. W programie m.in. pokazy makijażu, porady przy kawie, "Babskie" kino... »»
 
Dzień otwarty w Przedszkolu
Dzień otwarty w PrzedszkoluPrzedszkole zaprasza w piatek 8 marca 2019 r. od godz. 9.00 do godz. 15.00 na dzień otwarty, w czasie którego będzie można poznać m.in. adaptację dziecka do warunków w przedszkolu, przebieg dnia, poznać personel...  »»
 
Turniej I Ligi Piłki Siatkowej Chłopców w Licealiadzie Wojewódzkiej
"Gramy Fair" - III Jesienny Turniej Piłki SiatkowejZapraszamy sympatyków piłki siatkowej 7 marca 2019 o godzinie 10.00 do hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu na turniej piłki... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 19.03.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1550

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px