Informator
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w piątek 26 maja... »»
 
Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej i Ogólnopolskie Manewry
Ogólnopolskie Manewry i Wojewódzki Przegląd Musztry ParadnejW dniach 25-28 maja 2017 r. w Ciechanowcu będą odbywały się II Ogólnopolskie Manewry i IV Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej... »»
 
UTW zaprasza do udziału w projekcie
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku"  , realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Koncert Muzyki Cerkiewnej i Ludowej
Koncert Muzyki Cerkiewnej i LudowejHajnowska Fundacja "Muzyka Cerkiewna" przy współpracy z Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zapraszają na Koncert Muzyki Cerkiewnej i Ludowej. Wystąpi Dziecięco-Młodzieżowy Chór... »»
 
Zaproszenie na Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych
Zaproszenie na I Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych Burmistrz Ciechanowca zaprasza 22 maja 2017 do wzięcia udziału w Pierwszym Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych. W programie przemarsz przez centrum... »»
 
"Europejska Noc Muzeów" w Ciechanowcu
„Europejska Noc Muzeów” w CiechanowcuIdeą Europejskiej Nocy Muzeów jest bezpłatne udostępnienie turystom Muzeum w godzinach wieczornych i nocnych oraz organizowanie wydarzeń towarzyszących... »»
 
XXVI sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady Miejskiej
XXVI sesja Rady Miejskiej odbędzie się 18 maja 2017 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy na 2017 rok... »»
 
Zaproszenie na spotkanie autorskie
Zaproszenie na spotkanie autorskie Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza na spotkanie autorskie z ostrołęckim poetą Wiesławem Januszem Mikulskim, które odbędzie się 18 maja 2017 r. o godz. 16.30... »»
 
Zapraszamy na sprzątanie rzeki Nurzec
Sprzątanie rzeki Nurzec
Koło Wędkarskie nr 87 "Jazgarz" w Ciechanowcu wspólnie z Urzędem Miejskim w Ciechanowcu zapraszają wędkarzy oraz mieszkańców do udziału w akcji sprzątania rzeki... »»
 
Zaproszenie na spotkanie w sprawie obwodnicy
Sesja Rady MiejskiejBurmistrz Ciechanowca zaprasza mieszkańców na spotkanie w sprawie przebiegu obwodnicy Ciechanowca, które odbędzie się 12 maja 2017 r. (piątek) o godzinie 9.00... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1208

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl