Informator
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 6-8.02.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Ogólnokrajowy Konkurs "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"
Logo KRUSOddział Regionalny KRUS w Białymstoku informuje, że ruszyła XV edycja Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Zgłoszenia należy składać do 31 marca 2017 roku... »»
 
Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty za 2016 r.
Nowa wysokość zasiłku pogrze-bowegoKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w terminie do końca lutego 2017 roku przekaże emerytom i rencistom formularz PIT-40A, PIT-11A lub PIT-11... »»
 
Płatności bezpośrednie oraz zasady wypełniania wniosku
logo ARiMR10 marca w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu odbędzie się spotkanie w sprawie zasad przyznawania płatności bezpośrednich i zasad wypełniania wniosku... »»
 
Koncert z okazji Dnia Kobiet
Koncert z okazji Dnia KobietW sobotę, 11 marca odbędzie się Koncert z okazji Dnia Kobiet, podczas którego wystąpi m.in.: Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa, Orkiestra Dęta, Ciechanowiecki Klub Seniora... »»
 
Biblioteka zaprasza na Dzień Kobiet
Biblioteka zaprasza na Dzień Kobiet Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza wszystkie Panie w środę, 8 marca, na godz. 15.00. W programie profesjonalny pokaz kosmetyczny, słodki poczęstunek i rozmowy na temat zdrowia... »»
 
Konkurs Stara Tradycja 2017
Konkurs Stara Tradycja 2017Ruszył nabór zgłoszeń do siódmej edycji Konkursu Stara Tradycja, którego organizatorem jest Fundacja Wszystkie Mazurki Świata. Konkurs odbywa się w ramach Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata 2017... »»
 
"Oświadczyny" Antoniego Czechowa
"Oświadczyny" Aleksandra FredryMiejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu i COKiS  zapraszają na przygotowany przez WOAK w Białymstoku spektakl „Oświadczyny” Antoniego Czechowa. W sobotę 4 marca 2017 r. o godz. 17.00... »»
 
"Bezwstydnie optymistycznie o życiu"- spotkanie z A. Korzeniewską
"Bezwstydnie optymistycznie o życiu"- spotkanie autorskie z Agnieszką KorzeniewskąW poniedziałek 27 lutego 2017 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z autorką książki Zaczarowana codzienność, czyli bezwstydnie optymistycznie o życiu... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1178

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl