Informator
Zaproszenie na spotkanie w sprawie wytyczenia szlaków
Jest takie miejsce u zbiegu dróg...
Dyrektor COKiS zaprasza wszystkich pasjonatów historii Ciechanowca na spotkanie dotyczące wytyczenia, w naszej gminie, dwóch historycznych szlaków - pieszego i rowerowego... »»
 
Wsparcie projektów innowacyjnych - spotkanie w Łomży
Fundusze Europejskie13 czerwca, w Parku Przemysłowym Łomża, odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące wsparcia realizacji innowacyjnych projektów... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 12-13.06.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Podziękowanie za współpracę
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" dziękują użytkownikom zalewu za świetną współpracę w trakcie Spławikowych Zawodów Rodzinnych odbywających się z okazji Dnia Dziecka... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Muzeum Rolnictwa zaprasza na międzynarodową konferencję
Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka 6 i 7 czerwca w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu odbędzie się konferencja historyczna pod tytułem "Drogi do niepodległości narodów Europy Wschodniej 1914-1921"... »»
 
Zaproszenie na Drugi Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych
Zaproszenie na I Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych Burmistrz Ciechanowca zaprasza 6 czerwca 2018 r. do wzięcia udziału w Drugim Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych. W programie przemarsz przez centrum... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertStowarzyszenie "Razem" zaprasza na kino plenerowe z okazji Dnia Dziecka, które odbędzie się w sobotę 2 czerwca obok placu zabaw przy Parafii pw. NMP z Fatimy. Początek godz. 21.00... »»
 
Dotacje na poprawę bezpieczeństwa
logo NGO
MSWiA ogłasza nabór wniosków do programu „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka” na rok 2018. Na realizację projektów przez jednostki samorządu terytorialnego i organizacje pozarządowe... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1415

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl