Informator
Spotkanie dotyczące FIO
logo NGO
10 marca 2018 roku o godzinie 10.00 w sali kina Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, odbędzie się spotkanie dotyczące funkcjonowania Funduszu Inicjatyw Obywatelskich edycja 2018... »»
 
Dotacje z UE - spotkanie informacyjne
Dotacje na rozwijanie działalności gospodarczej
Trwają zapisy na spotkanie informacyjne o tematyce "Finansowanie zwrotne - możliwości wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020"... »»
 
Warsztaty Wielkanocne
Pisanki i kompozycje tradycyjne i współczesne
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zaprasza instruktorów plastyki, wychowawców i nauczycieli na wielkanocne warsztaty plastyczne, które odbędą się 16-17 marca... »»
 
Warsztaty Makijażu & Spa
Warsztaty Makijażu & Spa
Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza Panie na bezpłatne Warsztaty Makijażu & Spa, które odbędą się 7 marca 2018 r. w siedzibie biblioteki... »»
 
Rozliczenie podatku dochodowego emeryta lub rencisty KRUS za 2017 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że zostały już przekazane emerytom i rencistom formularze PIT-40A (roczne obliczenie podatku emeryta/rencisty)... »»
 
Dzień Otwarty w Przedszkolu
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy serdecznie wszystkich przyszłych przedszkolaków wraz z rodzicami na Dzień Otwarty w naszym  Przedszkolu, dnia 5 marca 2018 w godz. 8.00-15.00. Takie spotkanie ułatwi Państwu podjęcie decyzji... »»
 
Spotkanie w sprawie FIO 2018
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
9 marca br. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzki przy ul. Mickiewicza 3 w Białymstoku odbędzie się spotkanie poświęcone FIO. Weźmie w nim udział przedstawiciel Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
XXI Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej
XIX Konkurs na Wykonanie palmy WielkanocnejMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu ogłasza XXI Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej. Palmy należy składać do 8 marca 2018 r. w siedzibie Muzeum... »»
 
JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców
JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców
Od 2018 roku wszyscy przedsiębiorcy, również mikro, którzy rozliczają podatek VAT mają obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT i przesyłania jej jako Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT)... »»
 
Konkurs "Nie stój w kolejce..."
Konkurs "Nie stój w kolejce..." Każda osoba pełnoletnia może wziąć udział w Konkursie „Nie stój w kolejce - zarejestruj się do lekarza przez Internet”. Do wygrania jest jeden z pięciu tabletów marki HUAWEI MediaPad T3 10 LTE...  »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1361

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl