Informator
XVII Podlaskie Święto Chleba
XVII Podlaskie Święto Chleba
Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza 13 sierpnia 2017 roku na XVII Podlaskie Święto Chleba. W programie pokazy żniwne, dożynkowe, pieczenia tradycyjnego chleba w piecu polowym... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertOd godziny 20.00, w sobotę 26 sierpnia, obok placu zabaw przy Parafii pw. NMP z Fatimy będą wyświetlane: film animowany pt. "Dom" i "Kabarety na dużym ekranie". To ostatni z czterech seansów filmowych... »»
 
KRUS przestrzega przed próbą wyłudzenia
Logo KRUSKRUS OR w Białymstoku otrzega  przed próbą wyłudzenia pieniędzy przez osoby podające się za pracowników KRUS, pod pozorem ściągnięcia zaległości... »»
 
500 kajaków - największy spływ kajakowy na Podlasiu
500 kajaków – największy spływ kajakowy na Podlasiu
5 sierpnia na rzece Bug odbędzie się V edycja spływu kajakowego „500 kajaków”. Spływ rozpocznie się w Drohiczynie. Każdy kto chce wziąć udział w tym największym spływie... »»
 
Dotacje na inwestycje w przetwórstwo produktów rolnych
Szkolenie w ARiMR w Wysokiem Mazowieckiem
ARiMR prowadzi nabór wniosków w zakresie “Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój". O udzielenie dotacji... »»
 
Oddaj krew - czekamy 16 sierpnia w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się w Ciechanowcu, w ambulansie przy Urzędzie Miejskim... »»
 
Wakacje w Bibliotece
Wakacje w Bibliotece Biblioteka Publiczna wraz z filiami w Winnej-Poświętnej i Pobikrach zaprasza na Wakacje w Bibliotece. Jeden dzień w tygodniu, przez cały lipiec zapraszamy dzieci na zabawy ruchowe, quizy, zagadki... »»
 
COKiS zaprasza na mecze "strona na stronę" i regaty kajakowe
Ferie w COKiS
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Stadion Miejski i zalew na Nurcu na mecze piłki nożnej "strona na stronę" i regaty kajakowe o Puchar Burmistrza... »»
 
XII Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania"
X Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania"
Burmistrz Ciechanowca oraz Dyrektor COKiS zapraszają 4 sierpnia na XII Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania", koncert w parku przy Placu Jana Pawła II... »»
 
Komunikat w sprawie zatruć pszczół
Komunikat  w sprawie zatruć pszczół Coraz częściej dochodzi do zatruć owadów zapylających co pokazuje, że niektórzy rolnicy zapominają o przestrzeganiu zasad dobrej praktyki rolniczej o nie stosowaniu środków toksycznych dla pszczół... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1258

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl