Informator
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 15-16.01.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca odwołuje otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Ciechanowiec z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży w 2018... »»
 
Zaproszenie na Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd
Zaproszenie na Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd
W piątek, 22 grudnia, o godzinie 19.00 w siedzibie COKiS przy ul. Mostowej, odbędzie się Koncert Kolęd, na który zapraszają uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej... »»
 
Orszak Trzech Króli
Orszak Trzech Króli
6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego odbędzie się uroczysty przemarsz uczestników Orszaku Trzech Króli. Do tego radosnego wydarzenia zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i gminy... »»
 
Zaproszenie na Koncert Noworoczny
Koncert „Zimowe wieczory z kolędą” W niedzielę 7 stycznia o godz. 18 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu odbędzie się Koncert Noworoczny. Wystąpią m.in.: Chór Kantata, Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa, Orkiestra Dęta... »»
 
Wysokość składki na ubezpieczenie w IV kwartale 2017 roku
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2017 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal... »»
 
Zapraszamy do głosowania
Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa DrewnianegoMuzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu bierze udział w plebiscycie "Best For School Travellers in Poland 2017". Zapraszamy do głosowania na nasze muzeum... »»
 
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii mężczyzn w najbliższą niedzielę, 17 grudnia 2017 roku, w hali sportowej COKiS...  »»
 
Zapal światło wolności 13 grudnia
Zapal światło wolności 13 grudnia 13 grudnia w Polsce został wprowadzony stan wojenny. Mając świadomość ogromnego poparcia społecznego dla „Solidarności” i związanego z tym zagrożenia dla swojej pozycji... »»
 
Zaproszenie na konkurs plastyczny "Rodzinne bombki 2017"
PROT logo
11 grudnia mija termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Rodzinne bombki 2017". Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do rodzin zamieszkałych w Dekanacie... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1320

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl