Informator
Rozstrzygnięcie Majowego Konkursu Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza uczestników konkursu oraz pasjonatów poezji na oficjalne rozstrzygnięcie I Majowego Konkursu Jednego Wiersza... »»
 
Zaproszenie na kiermasz książki
Zaproszenie na Kiermasz książkiOd 23 maja do 1 czerwca przy siedzibie Biblioteki w Ciechanowcu, odbywa się kiermasz książek, które można kupić już za złotówkę. Kiermasz będzie czynny w godzinach pracy Biblioteki, w dni powszednie od 8.00... »»
 
Gruntowe Mistrzostwa Koła "Jazgarz"
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymW niedzielę 4 czerwca odbędą sie Gruntowe Mistrzostwa Koła nr 87 „Jazgarz". Na czas zawodów, od godz. 15.00 do 21.00 na zalewie aż do mostu, wstrzymany jest ruch jednostek pływających...  »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni krawcowe i szwaczki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczkiW związku z planowanym przez VISIONARY Sp. z o.o. - projektanta mody damskiej, uruchomieniem w najbliższym czasie w Ciechanowcu zakładu krawieckiego... »»
 
Kwota należnego za 2016 rok podatku dochodowego
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że osoby podlegające ubezpieczeniu społecznemu rolników i prowadzące dodatkowo pozarolniczą działalność gospodarczą... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaW niedzielę, 28 maja, na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu odbędzie się Rodzinny Dzień Dziecka. W programie: spławikowe zawody rodzinne, konkurs piosenki, rodzinny turniej sportowy i inne atrakcje... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w piątek 26 maja... »»
 
Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej i Ogólnopolskie Manewry
Ogólnopolskie Manewry i Wojewódzki Przegląd Musztry ParadnejW dniach 25-28 maja 2017 r. w Ciechanowcu będą odbywały się II Ogólnopolskie Manewry i IV Wojewódzki Przegląd Musztry Paradnej... »»
 
UTW zaprasza do udziału w projekcie
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku"  , realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Koncert Muzyki Cerkiewnej i Ludowej
Koncert Muzyki Cerkiewnej i LudowejHajnowska Fundacja "Muzyka Cerkiewna" przy współpracy z Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zapraszają na Koncert Muzyki Cerkiewnej i Ludowej. Wystąpi Dziecięco-Młodzieżowy Chór... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1224

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl