Informator
Godziny pracy Biblioteki
Wydłużone godziny pracy Biblioteki
W nowej siedzibie Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu, otwarta jest w godzinach: w poniedziałki od 8.00 do 16.00, od wtorku do piątku od 8.00 do 18.00, a w soboty od godz. 9.00 do godz. 15.00... »»
 
III sesja Rady Miejskiej VIII kadencji
Herb Ciechanowca
 
Rotmistrz Pilecki - zaproszenie na spektakl - 16 grudnia godz. 18.00
Rotmistrz Pilecki - zaproszenie na spektaklBurmistrz Ciechanowca zaprasza na spektakl "Rotmistrz Pilecki" w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu... »»
 
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca w kategorii mężczyzn w niedzielę, 16 grudnia 2018 r...  »»
 
Nowy portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Portal z ogłoszeniami rolnymi Agro-Market24
Ruszył Agro-Market24 - nowoczesny portal z ogłoszeniami rolnymi, na którym możesz bezpłatnie dodawać ogłoszenia rolnicze,  łatwo i szybko znaleźć odbiorcę... »»
 
Szkolenia dla grup nieformalnych i organizacji pozarządowych
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Obecni i potencjalni realizatorzy projektów w ramach „Podlaskiego Inkubatora Aktywności Społecznej” mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 14.12.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Zarząd Województwa Podlaskiego zaprasza do zgłaszania kandydatów
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zarząd Województwa Podlaskiego zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie województwa podlaskiego, do zgłaszania kandydatów na członków komisji... »»
 
Spotkanie dotyczące FIO
logo NGO
13 grudnia 2018 roku o godzinie 11.00 w sali kolumnowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, odbędzie się spotkanie dotyczące funkcjonowania Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2019... »»
 
II sesja Rady Miejskiej VIII kadencji
Herb Ciechanowca
II sesja Rady Miejskiej odbędzie się 30 listopada 2018 roku o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad: powołanie Komisji Rady Miejskiej... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1505

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl