Informator
Inicjatywa Społeczna Roku
Inicjatywa Społeczna RokuZapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w konkursie Inicjatywa Społeczna Roku ogłoszonym przez Wojewodę Podlaskiego. Do konkursu mogą być zgłoszone działania realizowane w 2016 roku...  »»
 
Seminarium sportowo-szkoleniowe "Bezpieczni mieszkańcy II edycja"
Seminarium sportowo-szkoleniowe "Bezpieczni mieszkańcy II edycja"Zapraszamy młodych mieszkańców gminy Ciechanowiec do udziału w seminarium sportowym "Bezpieczni mieszkańcy II edycja", które odbędzie się 13 i 14 maja w Ciechanowcu... »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Waloryzacja rolniczych świadczeń emerytalno-rentowych
KRUSKRUS informuje, że od 1 marca 2017 roku kwoty świadczeń emerytalno-rentowych przysługujących do 28 lutego podlegają podwyższeniu, zgodnie z art. 5, 6, 7 i 8 ustawy... »»
 
Jarmark Produktów Lokalnych
Logo Województwa PodlaskiegoW ramach „Pikniku bez granic”  – transgranicznej majówki na Kanale Augustowskim współorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Woj. Podlaskiego odbędzie się Jarmark Produktów Lokalnych... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni krawcowe/szwaczki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczkiW związku z planowanym w najbliższym czasie uruchomieniem w Ciechanowcu przez projektanta mody nowej firmy z branży odzieżowej, poszukuje się do pracy krawcowe... »»
 
Święto Narodowe Trzeciego Maja
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego MajaW tym roku obchodzimy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji Burmistrz Ciechanowca zaprasza do wzięcia udziału w uroczystościach miejskich, które rozpoczną się... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 24-27.04.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
1% podatku dla Józia Duchovskiego
Wpłaty 1% dla Bogusi Dąbrowskiej Osoby, które mają możliwość odliczenia 1% od należnego podatku mogą pomóc w leczeniu chorego na autyzm Józia Duchovskiego, wypełniając deklarację PIT. Józio jest pod opieka Fundacji Silentio... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1208

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl