Informator
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 5-6.03.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Dotacje z programu "Niepodległa"
logo Województwa Podlaskiego
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski i Biuro Programu „Niepodległa” zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dotacje z programu „Niepodległa”... »»
 
Zapraszamy na najnowszy program kabaretu Czesuaf
Najnowszy program kabaretu CzesuafCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na występ Kabaretu Czesuaf, 2 marca godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu... »»
 
Zaproszenie na Królewski Bal Stulecia
Zaproszenie na Królewski Bal StuleciaW programie: odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej biskupowi Antoniemu Mościckiemu, konferencja naukowa, podsumowanie obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, Królewski Bal Stulecia... »»
 
Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn 40+
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoDyrektor COKiS zaprasza w niedzielę 3 marca 2019 r. o dodz. 12.00 do hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A na Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn 40+...  »»
 
Zaproszenie dla dzieci na Bal Karnawałowy
Zaproszenie dla dzieci na Bal KarnawałowyOrganizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy w niedzielę 3 marca 2019 r. od godz. 15.00 do godz. 17.30 do Sali Bankietowej "Szczęsny" , ul. Wierzbowa 17...  »»
 
Zaproszenie rodziców na spotkanie
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca zaprasza 15 marca godz. 17.00 rodziców uczniów Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu na spotkanie, którego tematem będzie funkcjonowanie i organizacja pracy szkoły... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Ogłoszenie o konsultacjach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Ciechanowiec na rok 2019"... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1550

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px