buy medication online
Informator
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie wiosennym można zastosować m.in. opaski lepowe na pnie drzew służące do odłowu szrotówka... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"
Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza 27 kwietnia 2019 r. do udziału w powiatowych eliminacjach Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"... »»
 
Zaproszenie do udziału w konkursie "Motyle, ważki i inne owady"
Zaproszenie do udziału w konkursie "Motyle, ważki i inne owady" Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają do udziału w powiatowym konkursie plastycznym "Motyle, ważki i inne owady"... »»
 
Szkolne obchody Dnia Ziemi
Szkolne obchody Dnia Ziemi
Uczniowie i wychowawcy ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika  w Ciechanowcu zapraszają na szkolne obchody Dnia Ziemi, które odbędą się 26 kwietnia 2019  r. (piątek) od godz. 8.00 w Szkole Podstawowej... »»
 
Zaproszenie na Noc Muzeów w Muzeum Rolnictwa
Noc Muzeów w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa w Ciechanowcu zaprasza 18 maja 2019 r. w godz. 16.00-24.00 na kolejną edycję Nocy Muzeów. W programie prezentacje, koncerty, kino plenerowe... »»
 
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie  możesz mieć na nie wpływ
Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ
Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na debatę społeczną „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie możesz mieć na nie wpływ” 16 maja o godz. 16.00... »»
 
Święto Narodowe Trzeciego Maja - uroczystości miejskie
 Święto Narodowe Trzeciego Maja - uroczystości miejskieBurmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Karolewski zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach miejskich.... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1598
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card