Informator
1% podatku na Stowarzyszenie TUTOR
1% podatku na Stowarzyszenie TUTORStowarzyszenie "Tutor" od 2007 r. jest Organizacją Pożytku Publicznego, na konto której można przekazywać 1% podatku dochodowego. W tym roku Stowarzyszenie przeznacza wszystkie wpływy z 1% na cele statutowe... »»
 
Wpłaty 1% dla Bogusi Dąbrowskiej
Wpłaty 1% dla Bogusi Dąbrowskiej Osoby, które mają możliwość odliczenia 1% od należnego podatku mogą pomóc w kontynuacji leczenia i rehabilitacji chorej na artrogrypozę Bogusi Dąbrowskiej z Ciechanowca, wypełniając deklarację PIT... »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów "Polsha, Privet!"
Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów
Interesuje cię taniec, choreografia lub śpiew zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów "Polsha, Privet!" w Ostródzie. Dzieci i młodzież do 17 roku życia... »»
 
Otwarcie sezonu motocyklowego
Zaproszenie na otwrcie sezonu motocyklowego29 kwietnia 2017 roku o godzinie 12.00 ulicami Ciechanowca przejedzie parada motocykli. Na otwarcie sezonu motocyklowego zaprasza Burmistrz Ciechanowca, grupa "Motor Skansen", Muzeum Rolnictwa oraz parafia... »»
 
XXI Otwarte Zawody o Puchar Burmistrza Ciechanowca
XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza CiechanowcaBurmistrz Ciechanowca i Koło Łowieckie „Rogacz” zapraszają na XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbędą na strzelnicy... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 4-8.04.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XXV sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady Miejskiej
XXV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 24 kwietnia 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. rozpatrzenie i zaopiniowanie projektu... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Jarmark św. Wojciecha
Zaproszenie na Jarmark św. WojciechaMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na Jarmark św. Wojciecha, który odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia 2017 roku. W programie liczne stoiska handlowe, pokazy i wiele innych atrakcji... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1208

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl