Informator
Akcja poboru krwi - 31 lipca przy Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu
Akcja poboru krwiRCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 31 lipca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Nowe kwoty przychodów w KRUS
Logo KRUSKRUS informuje, że od 1 czerwca 2018 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych. Kwoty miesięcznego przychodu... »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
V Otwarte Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
I Mistrzostwa Ciechanowca w scrabbleZapraszamy do wzięcia udziału w V Mistrzostwach Ciechanowca w Scrabble, które odbędą się 14-15 lipca 2018 roku w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu... »»
 
Warsztaty Makijażu & Spa Lato z Avon
Warsztaty Makijażu & Spa
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza na bezpłatne Warsztaty Makijażu & Spa Lato z Avon, które odbędą się w czwartek 12 lipca w godzinach15.00-17.00 w siedzibie biblioteki... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 9.08.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Zaproszenie na Piknik Wakacyjny
Parafia pw. NMP z Fatimy zaprasza na PiknikParafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie Razem zapraszają na Piknik Wakacyjny, który odbędzie się 8 lipca 2018 r.  Start od godz. 13.00. W programie gry i zabawy, potańcówka, domowe wypieki, wata cukrowa... »»
 
Bezpłatne zabiegi sterylizacji
Adopcja suczek z terenu Gminy Ciechanowiec Rusza projekt, w ramach którego w 2018 roku odbędą się bezpłatne zabiegi sterylizacji psów i kotów, których właścicielami są mieszkańcy Gminy Ciechanowiec. Ilość miejsc jest ograniczona... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 9.07.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1444
facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl