Informator
Zaproszenie na Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych
Zaproszenie na I Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych Burmistrz Ciechanowca zaprasza 22 maja 2017 do wzięcia udziału w Pierwszym Marszu Godności Osób Niepełnosprawnych. W programie przemarsz przez centrum... »»
 
"Europejska Noc Muzeów" w Ciechanowcu
„Europejska Noc Muzeów” w CiechanowcuIdeą Europejskiej Nocy Muzeów jest bezpłatne udostępnienie turystom Muzeum w godzinach wieczornych i nocnych oraz organizowanie wydarzeń towarzyszących... »»
 
XXVI sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady Miejskiej
XXVI sesja Rady Miejskiej odbędzie się 18 maja 2017 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie zmian w budżecie gminy na 2017 rok... »»
 
Zaproszenie na spotkanie autorskie
Zaproszenie na spotkanie autorskie Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza na spotkanie autorskie z ostrołęckim poetą Wiesławem Januszem Mikulskim, które odbędzie się 18 maja 2017 r. o godz. 16.30... »»
 
Zapraszamy na sprzątanie rzeki Nurzec
Sprzątanie rzeki Nurzec
Koło Wędkarskie nr 87 "Jazgarz" w Ciechanowcu wspólnie z Urzędem Miejskim w Ciechanowcu zapraszają wędkarzy oraz mieszkańców do udziału w akcji sprzątania rzeki... »»
 
Zaproszenie na spotkanie w sprawie obwodnicy
Sesja Rady MiejskiejBurmistrz Ciechanowca zaprasza mieszkańców na spotkanie w sprawie przebiegu obwodnicy Ciechanowca, które odbędzie się 12 maja 2017 r. (piątek) o godzinie 9.00... »»
 
Inicjatywa Społeczna Roku
Inicjatywa Społeczna RokuZapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w konkursie Inicjatywa Społeczna Roku ogłoszonym przez Wojewodę Podlaskiego. Do konkursu mogą być zgłoszone działania realizowane w 2016 roku...  »»
 
Seminarium sportowo-szkoleniowe "Bezpieczni mieszkańcy II edycja"
Seminarium sportowo-szkoleniowe "Bezpieczni mieszkańcy II edycja"Zapraszamy młodych mieszkańców gminy Ciechanowiec do udziału w seminarium sportowym "Bezpieczni mieszkańcy II edycja", które odbędzie się 13 i 14 maja w Ciechanowcu... »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1224

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl