Informator
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem WilczymWójt Gminy Piątnica Krzysztof Kozicki zaprasza na Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym, który odbędzie się 26 lutego 2017 roku na Forcie III w Piątnicy... »»
 
Zaproszenie na wieczór poezji
Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka W piątek 24 lutego o godz. 18.00 w ramach programu "Spotkania z Tradycją" w Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu odbędzie się Wieczór poezji z Celiną Mioduszewską z Wysokiego Mazowieckiego... »»
 
Zaproszenie na Dobroczynny Bal Królewski
Zaproszenie na Charytatywny Bal Andrzejkowy25 lutego 2017 roku odbędzie się Dobroczynny Bal Królewski na rzecz CARITAS diecezji Drohiczyńskiej oraz Łomżyńskiej, na który zaprasza Łomżyńsko-Drohickie Bractwo... »»
 
Spotkanie z cyklu "Skąd nasz ród?"
Spotkanie z cyklu Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Skąd nasz ród?", które odbędzie się 20 lutego 2017 r. o godz. 17.30 w Muzeum Diecezjalnym w Łomży... »»
 
XXIII sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady Miejskiej
XXIII sesja Rady Miejskiej odbędzie się 20 lutego 2017 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in.: rozpatrzenie i zaopiniowanie uchwały... »»
 
Prelekcja "Wybrane nazwiska Żydów łomżyńskich"
"Wybrane nazwiska Żydów łomżyńskich"Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów zaprasza na prelekcje pt. "Wybrane nazwiska Żydów łomżyńskich", które odbędzie się w sobotę 18 lutego 2017 r... »»
 
Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów "Polsha, Privet!"
Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów
Interesuje cię taniec, choreografia lub śpiew zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów "Polsha, Privet!". Dzieci i młodzież do 25 lat... »»
 
Zaproszenie na Charytatywny Bal Walentynkowy
Zaproszenie na Charytatywny Bal AndrzejkowyParafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie Razem zapraszają 11 lutego 2017 roku na coroczny Charytatywny Bal Walentynkowy. Początek balu o godz. 19.00... »»
 
Zaproszenie na otwarcie wystawy
Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka 8 lutego 2017 r. (środa) o godzinie 12.00 w Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu odbędzie otwarcie wystawy czasowej "SGGW wczoraj i dziś. Dwa wieki tradycji". Wystawa z okazji jubileuszu... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoZapraszamy dorosłych na Cykl Turniejów Tenisa Stołowego,  w  niedziele 12 i 29 stycznia oraz 5 lutego 2017 roku, w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A...  »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1178

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl