Program
Wręczono nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego "Mój Dom" Drukuj
10.05.2007.

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Mój Dom”, zorganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu dla dzieci i młodzieży z całego powiatu wysokomazowieckiego, by rozwijać wyobraźnię plastyczną i umiejętności warsztatowe młodych twórców oraz upowszechniać twórczość plastyczną jako formę spędzania wolnego czasu.
   
9 maja 2007 roku nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom poszczególnych kategorii. W konkursie wzięły udział 552 prace nadesłane z 38 przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz ośrodków kultury z całego powiatu. Jury w składzie: Edyta Derewońko – przewodnicząca, Zofia Sęczak, Edyta Stanisławska, Maria Murawska - przyznało 13 nagród i 21 wyróżnień.

Pierwsza kategoria - przedszkole
    I miejsce – Izabela Łopuska - Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
    II miejsce – Bartosz Nowak - Przedszkole nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem
    III miejsce – Aleksandra Krajewska - Przedszkole w Czyżewie
Wyróżnienia: Natalia Kaczyńska - Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej; Kamil Zawistowski, Iga Miszczuk, Gabriela Jabłonowska, Natalia Ziółkowska - Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu; Ewelina Kamińska - COKiS w Ciechanowcu; Natalia Łukasiak - Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach; Natalia Dworakowska - GOK w Szepietowie; Tomasz Wyszyński - Przedszkole w Ciechanowcu.

Druga kategoria – klasy I – III
    I miejsce – Mariusz Sienicki – COKiS
    II miejsce – Joanna Jastrzębska – Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem
    III miejsce – Marta Makowska – Szkoła Podstawowa w Stypułkach-Święchach
Wyróżnienia: Jakub Wakuluk - Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu; Wioletta Żochowska, Anna Maria Wielk - Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim; Weronika Dąbrowska - Szkoła Podstawowa w Dąbrowie-Moczydłach.

Trzecia kategoria – klasy IV – VI
    I miejsce – Agnieszka Szmurło – Szkoła Podstawowa w Kocach-Schabach
    II miejsce – Kamila Borys - GOK w Szepietowie
    III miejsce – Patrycja Wyszyńska - Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
Wyróżnienia: Monika Wesołowska, Karolina Brzozowska – Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim; Przemysław Brzozowski - Szkoła Podstawowa w Sokołach; Emilia Kierzkowska - Szkoła Podstawowa w Stypułkach-Święchach.

Czwarta kategoria – gimnazjum
    I miejsce Katarzyna Dąbrowska - MOK w Wysokiem Mazowieckiem
    II miejsce – Agnieszka Bielska - MOK w Wysokiem Mazowieckiem
    III miejsce – Karina Depczyńska - Gimnazjum w Czyżewie
Wyróżnienia: Karolina Fiedorowicz - Gimnazjum w Ciechanowcu; Sara Depczyńska, Natalia Malinowska - Gimnazjum w Czyżewie.

Piąta kategoria – liceum
    I miejsce - Karolina Murawska - ZSOiZ w Ciechanowcu
Wyróżnienie: Sylwia Kadłubowska - ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem

Dyplomy uznania otrzymały także przedszkola, szkoły i ośrodki kultury oraz nauczyciele i instruktorzy opiekujący się dziećmi.

 

 
Wręczono nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego „Mój Dom”

 
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl