Inauguracja realizacji Projektu "Nasza Szkoła" Drukuj
11.05.2007.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza odbyło się 10 maja spotkanie inaugurujące realizację Projektu “Nasza Szkoła”. Na spotkanie zaproszono przedstawicieli instytucji i zakładów pracy z gmin, z których pochodzą uczniowie ZSOiZ. Byli także obecni nauczyciele, rodzice i uczniowie, którzy wezmą bezpośredni udział w realizacji tego projektu.
   
Pracownica Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości z Suwałk, pani Jolanta Hinc-Mackiewicz, która jest trenerem przeznaczonym do pracy z ZSOiZ, przedstawiła główne założenia i cele Projektu “Nasza szkoła” oraz możliwości związane z jego realizacją.

Pani Grażyna Panas przedstawiła wyniki ankiet jakie zostały przeprowadzone w celu sporządzenia diagnozy kondycji szkoły. Omówiła plusy i minusy szkoły wskazane w ankietach, przedstawiła potencjalne zagrożenia funkcjonowania szkoły jakie dostrzegli ankietowani. Wnioski jakie zostały wyciągnięte na podstawie ankiet posłużą do sporządzenia szczegółowych planów wykorzystania funduszy przyznanych w projekcie “Nasza Szkoła”. Mają to być np.: wyjazdy uczniów na wykłady na wyższych uczelniach, organizacja obozów dokształcających, tak dla uczniów słabych, jak i zdolnych czy kursy dokształcające dla nauczycieli.

Po przerwie i rozmowach w mniejszym gronie, zainteresowani uczestniczyli w pierwszym szkoleniu, jakie będą się odbywały w ramach warsztatów prowadzonych przez panią Jolantę Hinc-Mackiewicz.
 
Inauguracja realizacji Projektu “Nasza Szkoła”

Inauguracja realizacji Projektu “Nasza Szkoła”

 
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl