buy medication online
 
Inauguracja realizacji Projektu "Nasza Szkoła" Drukuj
11.05.2007.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza odbyło się 10 maja spotkanie inaugurujące realizację Projektu “Nasza Szkoła”. Na spotkanie zaproszono przedstawicieli instytucji i zakładów pracy z gmin, z których pochodzą uczniowie ZSOiZ. Byli także obecni nauczyciele, rodzice i uczniowie, którzy wezmą bezpośredni udział w realizacji tego projektu.
   
Pracownica Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości z Suwałk, pani Jolanta Hinc-Mackiewicz, która jest trenerem przeznaczonym do pracy z ZSOiZ, przedstawiła główne założenia i cele Projektu “Nasza szkoła” oraz możliwości związane z jego realizacją.

Pani Grażyna Panas przedstawiła wyniki ankiet jakie zostały przeprowadzone w celu sporządzenia diagnozy kondycji szkoły. Omówiła plusy i minusy szkoły wskazane w ankietach, przedstawiła potencjalne zagrożenia funkcjonowania szkoły jakie dostrzegli ankietowani. Wnioski jakie zostały wyciągnięte na podstawie ankiet posłużą do sporządzenia szczegółowych planów wykorzystania funduszy przyznanych w projekcie “Nasza Szkoła”. Mają to być np.: wyjazdy uczniów na wykłady na wyższych uczelniach, organizacja obozów dokształcających, tak dla uczniów słabych, jak i zdolnych czy kursy dokształcające dla nauczycieli.

Po przerwie i rozmowach w mniejszym gronie, zainteresowani uczestniczyli w pierwszym szkoleniu, jakie będą się odbywały w ramach warsztatów prowadzonych przez panią Jolantę Hinc-Mackiewicz.
 
Inauguracja realizacji Projektu “Nasza Szkoła”

Inauguracja realizacji Projektu “Nasza Szkoła”

 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card