Program
"Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt..." - Dzień Dziecka z Kołem Łowieckim Drukuj
01.06.2007.

Koło Łowieckie “Rogacz” w Ciechanowcu zorganizowało Dzień Dziecka na strzelnicy myśliwskiej. Na imprezę były zaproszone dzieci ze szkół podstawowych współpracujących z Kołem: z Ciechanowca, Łempic, Starego Radziszewa i Perlejewa.
   
Członkowie Koła “Rogacz” zapewnili dzieciom dzień pełen wrażeń. Inspektor Oświaty Antoni Kondrat otrzymał Odznakę za Zasługi dla Łowiectwa, która jest ukoronowaniem jego wieloletniej współpracy z Kołem Łowieckim w zakresie ekologii. W programie imprezy było poza tym zwiedzanie strzelnicy, pokaz strzelania do rzutków, gry i zabawy sportowe oraz wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom konkursu plastycznego zorganizowanego przez Koło pt.: “Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt, ptaków i ssaków”.

Dzieci miały także okazję wysłuchać pogadanki o łowiectwie wygłoszonej przez Łowczego Okręgu Łomżyńskiego Polskiego Związku Łowieckiego Jerzego Włostowskiego i obejrzeć psy myśliwskie, które łowczy przywiózł ze sobą.

Dzień spędzony na strzelnicy zakończył się poczęstunkiem z grilla przygotowanym przez członków Koła Łowieckiego “Rogacz”.

 

 "Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt..." - Dzień Dziecka z Kołem Łowieckim

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl