Program
Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka Drukuj
04.06.2007.

3 czerwca 2007 roku, na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu miał miejsce Festyn Rodzinny, zorganizowany z okazji Dnia Matki i Dziecka. Na festyn przyszli wszyscy, którzy tego dnia chcieli spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze oraz aktywnie uczestniczyć w różnych formach rozrywki.
   
Otwarcia festynu dokonała Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, który był organizatorem imprezy. 

Zorganizowano szereg konkurencji, w których udział brały dzieci przedszkolne i klasy 1- 3 (slalom rowerowy i toczenie piłki) oraz dzieci klas 4 – 6 i starsze (m.in. rzut piłką do kosza, „skakanka”, żonglerka piłką, rzut lotką do celu, konkurs piosenkarski). Odbył się też konkurs plastyczny dla wszystkich chętnych. Zwycięzcy różnych konkurencji otrzymali nagrody i zasłużone brawa. Okazją do współzawodnictwa były turnieje dla mam – tor przeszkód, „kolorowe piłeczki”, slalom z piłką nożną, „lotka do celu” i rzut piłką z ręcznika. Nagrody dla wszystkich mam wręczył Burmistrz Ciechanowca. 

Rozegrane konkurencje cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony uczestników jak i widzów. W trakcie trwania festynu można było zaprezentować swoje umiejętności artystyczne oraz sprawdzić się w zawodach sportowych.

Nagrody ufundował Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu oraz Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.


 Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl