Ognisko Stowarzyszeń "Dobra wola" z Ciechanowca i Lesznowoli Drukuj
26.06.2007.

W sobotę i niedzielę ponownie gościliśmy w Ciechanowcu rodziców i dzieci ze Stowarzyszenia na rzecz osób upośledzonych umysłowo lub fizycznie “Dobra Wola” z Lesznowoli.
Gospodarze z powstającego w Ciechanowcu Stowarzyszenia “Dobra Wola” starali się zapewnić gościom jak najatrakcyjniejszy pobyt w naszym mieście.
   
Pierwszy dzień pobytu w Ciechanowcu upłynął pod znakiem przejażdżek bryczką, które dla przybyłych okazały się dużą atrakcją, wieczór natomiast spędzono przy ognisku na terenie Ośrodka Wypoczynkowo - Sportowego “Nad zalewem”. Mimo tego, że spadł deszcz, humory wszystkim dopisywały. Opady deszczu uczestnicy przeczekali prowadząc rozmowy pod parasolem, chwile dobrej pogody wykorzystując na upieczenie kiełbasek i wspólny śpiew przy ognisku.

Niedzielę goście z Lesznowoli spędzili pływając kajakami po zalewie i uczestnicząc w festynie “Wianki na Nurcu”.

Za naszym pośrednictwem Stowarzyszenie „Dobra Wola” w Ciechanowcu przekazuje podziękowania:
   
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Upośledzonych Umysłowo lub Fizycznie "Dobra Wola w Ciechanowcu pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania spotkania Stowarzyszenia "Dobra Wola" z Lesznowoli z naszym stowarzyszeniem.
   
Dziękujemy Panu Burmistrzowi Mirosławowi Reczko za życzliwe przyjęcie dzieci i rodziców z gminy Lesznowola na naszym terenie i szczególnie za kajaki. Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej - Pani Marzenie Kryńskiej oraz Pani Walentynie Wojtkowskiej z OPS za pomoc w organizacji spotkania. Gorące podziękowania kierujemy do Pana Czesława Filińskiego, który z wielkim zaangażowaniem prezentował gościom uroki Ciechanowca wożąc ich swoją wyjątkową bryczką. Państwu Sokołowskim z Brańska zawdzięczamy udane ognisko - dziękujemy za ten dar serca. Wreszcie - pora podziękować organizatorom Wianków - z Panią Dyrektor COKIS - u , Panią Mirosławą Chojnowską , miło nam było także przy ognisku. Naszych wspólnych gości podejmował Pan Dyrektor Ośrodka "Nad Zalewem" - Pan Sławomir Uszyński. Wszyscy dziękują za udany weekend.

Dobrze się stało, że niepełnosprawni mogli wziąć udział w kulturalno - rozrywkowych atrakcjach naszej gminy, dobrze, że mogliśmy się spotkać w szerszym gronie. Dziękujemy!

DOBRA WOLA W CIECHANOWCU

 
Ognisko Stowarzyszeń “Dobra wola” z Ciechanowca i Lesznowoli

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl