Podsumowanie projektu "Wakacje z angielskim 2007" Drukuj
10.08.2007.

Zakończyła się wakacyjna nauka języka angielskiego prowadzona w ramach projektu „Wakacje z angielskim 2007”. Zajęcia odbywające się pod patronatem organizacji WorldTeach działającej przy Uniwersytecie Harvarda w USA rozpoczęły się 26 czerwca 2007 roku. Podsumowanie projektu miało miejsce 9 sierpnia w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu.
   
Bezpłatne lekcje języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych w interesujący sposób prowadzili wolontariusze organizacji WorldTeach. Zajęcia przeznaczone dla młodzieży odbywały się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, a dla dorosłych w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. W każdej grupie lekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mieli okazję doskonalenia sprawności językowej z zakresu wymowy i akcentu, przy okazji wzbogacając swoje słownictwo i utrwalając zagadnienia gramatyczne. Ciekawie zróżnicowana forma lekcji – od konwersacji poprzez pracę z tekstem, wypełnianie testów, ćwiczeń i zadań - umożliwiła każdemu aktywne uczestnictwo w zajęciach. Wiedza zdobyta podczas tegorocznych warsztatów z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Na ostatnich zajęciach obecni byli także – Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko oraz dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu Mirosława Chojnowska, którzy wspólnie z uczestnikami podziękowali wolontariuszom za współpracę oraz pożytecznie spędzony wakacyjny czas. Wolontariusze otrzymali też upominki oraz materiały promocyjne o Ciechanowcu. 

Podsumowanie projektu „Wakacje z angielskim 2007”

Podsumowanie projektu „Wakacje z angielskim 2007”

Podsumowanie projektu „Wakacje z angielskim 2007”

Podsumowanie projektu „Wakacje z angielskim 2007”

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl