Mapa turystyczna i pocztówki z Ciechanowca promocją miasta i gminy Drukuj
13.08.2007.

Okres wakacji to czas wypoczynku oraz wyjazdów do miejsc, które warto zwiedzić a wspomnienia z pobytu zachować na dłużej lub podzielić się nimi z kimś bliskim. Z pewnością pomoże w tym skorzystanie z mapy lub wysłanie pocztówki.
   
Mapę turystyczną Ciechanowca oraz serię ośmiu pocztówek, z których każda tematycznie związana jest z Miastem i Gminą Ciechanowiec można już nabyć w kioskach, księgarni oraz sklepach na terenie miasta. Wydawcą jest Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Projekt, opracowanie graficzne i merytoryczne przygotował Referat Promocji Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.

Widoki z Ciechanowca i okolic zachowane na pocztówkach prezentują walory turystyczne, krajobrazowe i przyrodnicze gminy, i wraz z elementami dziedzictwa kulturowego Ciechanowca, stanowią bardzo ciekawą propozycję dla każdego turysty lub kolekcjonera.

Mapa turystyczna Ciechanowca przeznaczona jest zarówno dla turystów, jak i samych mieszkańców. Zawiera informacje o Ciechanowcu, jego najciekawszych zabytkach i wydarzeniach kulturalnych. Aktualny informator adresowy ułatwi dostęp do najważniejszych instytucji, ośrodków kultury, miejsc noclegowych, lokali gastronomicznych, stacji benzynowych czy warsztatów samochodowych. 

Mapa turystyczna i pocztówki z Ciechanowca promocją miasta i gminy

Mapa turystyczna i pocztówki z Ciechanowca promocją miasta i gminy


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl