buy medication online
 
Drużyna COKIS Ciechanowiec rozpoczęła rundę jesienną 2007/2008 Drukuj
20.08.2007.

Rozpoczęły się rozgrywki piłkarskie rundy jesiennej sezonu 2007/2008 - w niedzielę podlaska B klasa stoczyła pierwsze pojedynki. Reaktywowana drużyna seniorska COKiS Ciechanowiec gościła drużynę Cresovia II Siemiatycze.
   
Debiutujący w lidze zawodnicy Ciechanowca zagrali z pełnym zaangażowaniem i przez prawie całą pierwszą połowę utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Niestety tuż przed przerwą goście strzelili bramkę. Na początku drugiej połowy meczu Rafał Murawski strzelił wyrównującego gola, lecz później zawodnicy Cresovii II dwukrotnie pokonali bramkarza COKiS i ustalili wynik meczu na 1:3.

Po pierwszej kolejce rundy jesiennej 2007/2008 liderem tabeli grupy 1 B klasy jest Pionier Brańsk, a COKiS Ciechanowiec zajmuje 6 miejsce. Drużyna KS Studzianki pauzowała, a jedno z zaplanowanych spotkań nie odbyło się: Eurocentr Suchowola poinformował KS Uhowo, że nie dotrze do nich na mecz. Wydział Gier podejmie decyzję co do losów tego spotkania.

26 sierpnia seniorzy COKiS Ciechanowiec rozegrają mecz wyjazdowy z GKS Orla, natomiast w Ciechanowcu odbędą się mecze: o godzinie 10.00 drużyna trampkarzy młodszych COKiS Ciechanowiec spotka się z MKS Mielnik, a o godzinie 12.00 juniorzy młodsi COKiS Ciechanowiec będą grali ze Spartą 1951 Szepietowo.Drużyna COKIS Ciechanowiec rozpoczęła rundę jesienną 2007/2008


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card