Mecze piłkarskie drużyn COKiS Ciechanowiec Drukuj
27.08.2007.

W niedzielę, 26 sierpnia, wszystkie trzy drużyny piłkarskie COKiS Ciechanowiec rozgrywały spotkania. Drużyna seniorów grała mecz na wyjeździe z GKS Orla. Druga kolejka rundy jesiennej okazała się szczęśliwa i COKiS Ciechanowiec wygrał 3:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali: w 25 minucie Piotr Kaczorowski, w 31' – Tomasz Łyskawy i w 75' – Rafał Murawski. Po tym zwycięstwie COKiS Ciechanowiec przesunął się na V miejsce w tabeli I grupy B-klasy.
   
Trampkarze młodsi, czyli chłopcy w wieku 7-13 lat, i juniorzy młodsi, czyli młodzież w wieku 13 lat – 16 lat, rozpoczęli rundę jesienną 2007/2008 na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu. Trampkarze spotkali się z drużyną MKS Mielnik i pokonali ją 5:1. Juniorzy młodsi przegrali spotkanie ze Spartą 1951 Szepietowo 1:2. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Emil Niemyjski.

Za tydzień seniorzy COKiS Ciechanowiec spotkają się na Stadionie Miejskim z Krokusem Dobrzyniówka, trampkarze młodsi pojadą do Siemiatycz na mecz z drużyną Orzeł Bobola Siemiatycze, a juniorzy młodsi zagrają w Sokołach z KS Sokoły.


 
Mecze piłkarskie drużyn COKiS Ciechanowiec


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl