Mecze piłkarskie drużyn COKiS Ciechanowiec Drukuj
27.08.2007.

W niedzielę, 26 sierpnia, wszystkie trzy drużyny piłkarskie COKiS Ciechanowiec rozgrywały spotkania. Drużyna seniorów grała mecz na wyjeździe z GKS Orla. Druga kolejka rundy jesiennej okazała się szczęśliwa i COKiS Ciechanowiec wygrał 3:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali: w 25 minucie Piotr Kaczorowski, w 31' – Tomasz Łyskawy i w 75' – Rafał Murawski. Po tym zwycięstwie COKiS Ciechanowiec przesunął się na V miejsce w tabeli I grupy B-klasy.
   
Trampkarze młodsi, czyli chłopcy w wieku 7-13 lat, i juniorzy młodsi, czyli młodzież w wieku 13 lat – 16 lat, rozpoczęli rundę jesienną 2007/2008 na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu. Trampkarze spotkali się z drużyną MKS Mielnik i pokonali ją 5:1. Juniorzy młodsi przegrali spotkanie ze Spartą 1951 Szepietowo 1:2. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył Emil Niemyjski.

Za tydzień seniorzy COKiS Ciechanowiec spotkają się na Stadionie Miejskim z Krokusem Dobrzyniówka, trampkarze młodsi pojadą do Siemiatycz na mecz z drużyną Orzeł Bobola Siemiatycze, a juniorzy młodsi zagrają w Sokołach z KS Sokoły.


 
Mecze piłkarskie drużyn COKiS Ciechanowiec


 
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl