buy medication online
 
"Wzorowa posesja roku 2007" Drukuj
31.08.2007.

Zapadły rozstrzygnięcia w konkursie “Wzorowa posesja roku 2007”. Do organizowanego przez Burmistrza Ciechanowca konkursu zgłoszono trzy posesje z Ciechanowca i po jednej z Koców-Schabów, Kosiorek i Winny-Wypychów. Komisja konkursowa w czasie dokonywanego w terenie przeglądu oceniała ukształtowanie terenu i wykorzystanie naturalnych warunków posesji, utrzymanie budynków, ogrodzeń, trawników, kwietników, ogródków warzywnych, drzew i krzewów ozdobnych oraz wyposażenie działki w elementy małej architektury, drogi, podjazdy, pojemniki na odpady i inne elementy zagospodarowania. Każdy członek czteroosobowej komisji mógł przyznać maksymalnie 140 punktów każdej posesji.
   
Po podliczeniu punktów pierwsze miejsce przyznano Dorocie Agacie Koc z ul. Młyńskiej w Ciechanowcu (479 pkt.), II miejsce zdobył Henryk Wincenciak z ul. Akacjowej w Ciechanowcu (457 pkt.), III miejsce zajęli Agata i Tadeusz Koc z Koców-Schabów (444 pkt.).

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie pamiątkowych dyplomów nastąpi w czasie wrześniowej sesji Rady Miejskiej, a nagrody będzie można odebrać w formie zakupów w sklepach zaopatrzenia ogrodniczego.“Wzorowa posesja roku 2007”


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card