buy medication online
 
Odnawianie pamięci... Drukuj
10.09.2007.

Rozpoczął się remont mogiły zbiorowej ofiar terroru II wojny światowej, znajdującej się w Ciechanowcu, przy drodze do miejscowości Kozarze, na tzw. Ciarkach.
   
Remont obejmuje wymianę ogrodzenia mogiły zbiorowej, w tym wykonanie, montaż i pomalowanie nowych, stalowych przęseł, budowę fundamentu i słupków ogrodzeniowych oraz wykonanie dwóch furtek. Powierzchnia terenu, na którym znajduje się mogiła zostanie odnowiona poprzez zerwanie starej darni i posianie nowej trawy. Zaplanowana została także renowacja kamiennego obelisku pomnika, w szczególności wykonanie okładzin cokołu pomnika płytami granitowymi i wymiana tablicy memoratywnej na nową. 

Prace remontowo-konserwatorskie mogiły zbiorowej i pomnika potrwają do połowy września. Całkowity koszt przedsięwzięcia wraz z dokumentacją wynosi 18 400 zł i finansowany jest z funduszy Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa w Warszawie, Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku i Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. Wykonawcą prac jest Zakład Kamieniarski Sylwestra Ryżki z Ciechanowca.

Odnawianie pamięci

Odnawianie pamięci

Odnawianie pamięci


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card