buy medication online
 
W Sztafecie Olimpijskiej razem z Pawłem Małaszyńskim Drukuj
11.10.2007.

Piotr MałaszyńskiZnany aktor, pochodzący z Białegostoku, pobiegnie w sztafecie olimpijskiej, która zaniesie do Pekinu płomień, od którego w dniu otwarcia igrzysk zapłonie znicz olimpijski. Towarzyszyć mu będzie dwoje zwycięzców konkursu, którzy zostaną wyłonieni spośród uczestników, zarejestrowanych na stronie http://www.sztafetaolimpijska.pl/ oraz znakomita piosenkarka, Reni Jusis.
   
Do 15 października o prawo uczestnictwa w sztafecie może starać się każdy. Aby wziąć w niej udział – i pobiec m.in. w towarzystwie Pawła Małaszyńskiego - należy zarejestrować się na stronie http://www.sztafetaolimpijska.pl/ - nie ma żadnych warunków wstępnych, ograniczających rejestrację. Na podstawie stopniowych kwalifikacji wyłonione zostaną dwie osoby, którym przypadnie w udziale zaszczyt reprezentowania Polski w Sztafecie Olimpijskiej. Nagrodą w konkursie jest podróż do Chin w terminie pomiędzy 5 kwietnia 2008 a 8 sierpnia 2008 r. oraz prawo do niesienia w sztafecie znicza olimpijskiego na wskazanym odcinku. Organizator konkursu zapewnia transport i zakwaterowanie w Chinach.
   
Oficjalne ogłoszenie zwycięzców będzie miało miejsce podczas uroczystej gali w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie 23 października 2007 roku.

Kółka olimpijskie

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card