buy medication online
 
Święto Szkoły w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Drukuj
17.10.2007.

W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu dzień 16 października był uroczyście obchodzony jako Święto Szkoły połączone z Dniem Edukacji Narodowej. W akademii uczestniczyli: Burmistrz Ciechanowca, Przewodnicząca Rady Miejskiej, pracownicy oświaty, rodzice, nauczyciele i młodzież szkolna.
   
Dzień Edukacji Narodowej jest tradycyjnie okazją do wręczenia nagród wyróżniającym się pracownikom oświaty. W tym roku spośród nauczycieli Gimnazjum Nagrodą Burmistrza Ciechanowca została uhonorowana pani Justyna Wrzesińska, a liczni nauczyciele i pracownicy administracyjni otrzymali Nagrodę Dyrektora Gimnazjum. Z okazji swojego święta nauczyciele przyjmowali też serdeczne życzenia i kwiaty od uczniów, przedstawicieli władz i Rady Rodziców. 

Święto Szkoły, ustanowione w 2005 roku na pamiątkę nadania szkole imienia Papieża Jana Pawła II, jest okazją do scementowania społeczności szkolnej. W tym roku jednym z głównych punktów Święta było uroczyste ślubowanie uczniów klas I, którzy później otrzymali imienne identyfikatory.

Apel zakończyła przygotowana przez uczniów inscenizacja przedstawiająca koleje życia Karola Wojtyły i drogę kapłańską prowadzącą Go do godności Papieża.


Święto Szkoły w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II


 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card