buy medication online
 
Stowarzyszenie "Rodzina" prowadzi dystrybucję żywności PEAD Drukuj
13.11.2007.

 

 Logo Stowarzyszenia "Rodzina"

 Logo Banku Żywności

       Logo PEAD      


Stowarzyszenie “Rodzina” we współpracy ze Stowarzyszeniem "Bank Żywności w Suwałkach" prowadzi dystrybucję żywności w ramach Europejskiego Programu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (franc. Programme Europeen d' Aide aux plus Demunis – PEAD).
   
PEAD funkcjonuje w Unii Europejskiej od 1987 roku, a jego założeniem jest zagospodarowanie rezerw surowców interwencyjnych na cele pomocy społecznej i wsparcie żywnością osób najbardziej potrzebujących. W Polsce program PEAD został uruchomiony w 2004 roku, jego głównym koordynatorem jest Federacja Polskich Banków Żywności.
   
Głównym założeniem przy realizacji Programu jest udzielanie systematycznej (comiesięcznej) pomocy osobom najuboższym, a nie jednorazowe wsparcie dużej grupy osób. Czas dystrybucji żywności jest ograniczony jedynie terminami przydatności do spożycia, a wszystkie produkty są wyraźnie oznaczone “Pomoc WE dostarczona w ramach programu pomocy żywnościowej. Artykuł nie jest przeznaczony do sprzedaży".
   
Z comiesięcznej pomocy rozdzielanej w Ciechanowcu przez Stowarzyszenie “Rodzina” korzysta ok. 1000 osób, głównie pozostających w ewidencji Ośrodka Pomocy Społecznej. W tym miesiącu wśród rozdzielanej żywności znalazły się: mąka, cukier, kasza, mleko, płatki kukurydziane, ser żółty i sery topione.

Stowarzyszenie "Rodzina" prowadzi dystrybucję żywności
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card