Mistrzostwo Powiatu dla chłopców, wicemistrzostwo dla dziewcząt Drukuj
19.11.2007.

W ostatnią sobotę, 17 listopada 2007 roku, odbyły się w Wysokiem Mazowieckiem Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu wystawiła reprezentacje w obu kategoriach.
   
Zawody w mini piłce siatkowej rozgrywane są na boisku o wymiarach 7 x 14 m, siatka ma wysokość 215 cm. Drużyny wystawiają w każdym secie inną czwórkę zawodników, uzupełnianą przez 2 rezerwowych. Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów. 
   
W Mistrzostwach Powiatu wzięło udział po sześć szkół w obu kategoriach. Drużyna chłopców w składzie: Szymon Suchodolski, Tomasz Olszewski, Łukasz Łukasiuk, Grzegorz Binaś, Daniel Wojtkowski, Maciej Klejzerowicz, Daniel Niemyjski, Mikołaj Skorupski, Michał Kryński i Rafał Marciniak, zajęła I miejsce, a drużyna dziewcząt - Agnieszka Szerściennikow, Sylwia Bekier, Adrianna Janiszewska, Marta Siekierko, Paulina Łasiewicz, Aleksandra Czapkowska, Weronika Lubowicka, Agnieszka Mirecka, Martyna Florczuk, Justyna Niemyjska, Natalia Nowak, Patrycja Panas i Martyna Stankiewicz, zajęła II miejsce.
   
Oba zespoły awansowały do półfinałów rozgrywek w mini piłce siatkowej. Z grupy zachodniej, w której walczą nasze drużyny, do finałów wojewódzkich będą się kwalifikowały 3 najlepsze drużyny dziewcząt i dwie drużyny chłopców.

Mistrzostwo Powiatu dla chłopców, wicemistrzostwo dla dziewcząt
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl