Program
Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności Drukuj
06.12.2007.

30 listopada i 1 grudnia, pod hasłem „Pomyśl: Święta… Możesz pomóc”, została przeprowadzona Świąteczna Zbiórka Żywności. W akcji propagowanej przez Federację Polskich Banków Żywności wzięło udział jedenaście sklepów z Ciechanowca i dwa z Bogut. Dzięki aktywnej pracy 80 wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza, którzy dyżurowali w sklepach i udzielali informowali o zbiórce, można ją uznać za bardzo udaną.
    
W czasie tych dwóch dni akcji zebrano ponad 783 kg żywności za sumę ponad 4800 zł. Członkowie Stowarzyszenia “Rodzina” z zebranych produktów przygotowali 60 paczek świątecznych, które zostaną rozdzielone pomiędzy najuboższe rodziny wielodzietne w Ciechanowcu i w Bogutach.
    
Stowarzyszenie Bank Żywności w Suwałkach i Stowarzyszenie “Rodzina” w Ciechanowcu pragną podziękować za naszym pośrednictwem wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w Świątecznej Zbiórce Żywności: dyrektorowi ZSOiZ Eugeniuszowi Święckiemu, opiekunce wolontariuszy nadzorującej akcję z ramienia szkoły Grażynie Święckiej, właścicielom i pracownikom sklepów, a także wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom, dzięki którym najbardziej potrzebujący będą mieli radośniejsze tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Więcej zdjęć...


Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl