buy medication online
 
Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności Drukuj
06.12.2007.

30 listopada i 1 grudnia, pod hasłem „Pomyśl: Święta… Możesz pomóc”, została przeprowadzona Świąteczna Zbiórka Żywności. W akcji propagowanej przez Federację Polskich Banków Żywności wzięło udział jedenaście sklepów z Ciechanowca i dwa z Bogut. Dzięki aktywnej pracy 80 wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza, którzy dyżurowali w sklepach i udzielali informowali o zbiórce, można ją uznać za bardzo udaną.
    
W czasie tych dwóch dni akcji zebrano ponad 783 kg żywności za sumę ponad 4800 zł. Członkowie Stowarzyszenia “Rodzina” z zebranych produktów przygotowali 60 paczek świątecznych, które zostaną rozdzielone pomiędzy najuboższe rodziny wielodzietne w Ciechanowcu i w Bogutach.
    
Stowarzyszenie Bank Żywności w Suwałkach i Stowarzyszenie “Rodzina” w Ciechanowcu pragną podziękować za naszym pośrednictwem wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w Świątecznej Zbiórce Żywności: dyrektorowi ZSOiZ Eugeniuszowi Święckiemu, opiekunce wolontariuszy nadzorującej akcję z ramienia szkoły Grażynie Święckiej, właścicielom i pracownikom sklepów, a także wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom, dzięki którym najbardziej potrzebujący będą mieli radośniejsze tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Więcej zdjęć...


Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card