Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności Drukuj
06.12.2007.

30 listopada i 1 grudnia, pod hasłem „Pomyśl: Święta… Możesz pomóc”, została przeprowadzona Świąteczna Zbiórka Żywności. W akcji propagowanej przez Federację Polskich Banków Żywności wzięło udział jedenaście sklepów z Ciechanowca i dwa z Bogut. Dzięki aktywnej pracy 80 wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza, którzy dyżurowali w sklepach i udzielali informowali o zbiórce, można ją uznać za bardzo udaną.
    
W czasie tych dwóch dni akcji zebrano ponad 783 kg żywności za sumę ponad 4800 zł. Członkowie Stowarzyszenia “Rodzina” z zebranych produktów przygotowali 60 paczek świątecznych, które zostaną rozdzielone pomiędzy najuboższe rodziny wielodzietne w Ciechanowcu i w Bogutach.
    
Stowarzyszenie Bank Żywności w Suwałkach i Stowarzyszenie “Rodzina” w Ciechanowcu pragną podziękować za naszym pośrednictwem wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w Świątecznej Zbiórce Żywności: dyrektorowi ZSOiZ Eugeniuszowi Święckiemu, opiekunce wolontariuszy nadzorującej akcję z ramienia szkoły Grażynie Święckiej, właścicielom i pracownikom sklepów, a także wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom, dzięki którym najbardziej potrzebujący będą mieli radośniejsze tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

Więcej zdjęć...


Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl