Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Łempicach Drukuj
12.12.2007.

W Szkole Podstawowej w Łempicach 7 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. W zmaganiach sportowych uczestniczyli uczniowie z czterech szkół: Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym, Szkoły Podstawowej w Hodyszewie, Szkoły Podstawowej w Kocach-Schabach, Szkoły Podstawowej w Łempicach. Każda szkoła reprezentowana była przez czworo uczestników (1 dziewczynka i 3 chłopców). W kategorii chłopców wszyscy zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy. W każdej z grup zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Z każdej z grup dwaj najlepsi zawodnicy awansowali do półfinałów. W grupie „A” pierwsze dwa miejsca zajęli: Porzeziński Mateusz (SP Radziszewo Stare) i Mucha Paweł (SP Hodyszewo). W grupie „B” zaś Zalewski Michał (SP Hodyszewo) i Hubkowski Paweł (SP Radziszewo Stare). Po meczach półfinałowych do finału awansowali: Porzeziński Mateusz (SP Radziszewo Stare) i Mucha Paweł (SP Hodyszewo). W dwusetowym pojedynku zwyciężył Porzeziński Mateusz. Trzecie miejsce zajął Hubkowski Paweł, który pokonał Michała Zalewskiego. Wśród dziewcząt natomiast pierwsze miejsce Ewa Koc (SP Radziszewo Stare), która wyprzedziła Karolinę Łempicką z Łempic i Agnieszkę Bożek (SP Hodyszewo).
   
Oprócz rywalizacji indywidualnej uczniowie zbierali punkty do klasyfikacji drużynowej. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym zdobywając 86 pkt. Drugie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Hodyszewie. Na miejscu III uplasowała się Szkoła Podstawowa w Łempicach. Miejsce IV zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kocach-Schabach. Każda ze szkół otrzymała pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ( szachy, siatka do tenisa stołowego, laski gimnastyczne, słupki)
   
Zgodnie z mikołajkową tradycją nagrody rzeczowe otrzymali wszyscy uczestnicy. Były to statuetki, medale, oraz dyplomy wręczone przez Burmistrza Ciechanowca Pana Mirosława Reczko.
    W przerwie Turnieju uczniowie Szkoły Podstawowej w Łempicach przedstawili krótki program słowno- taneczny. W czasie trwania całego turnieju uczestnicy mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez organizatorów. Całą imprezę zakończyło zrobienie wspólnego zdjęcia oraz podziękowania Pani Dyrektor Agnieszki Mańko-Moczulskiej.

                                                                 

Szkoła Podstawowa
w Łempicach


Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Łempicach 

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Łempicach

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl