Program
Komitet Monitorujący SPO w Gminie Ciechanowiec Drukuj
15.01.2008.

11 stycznia 2008 roku gościliśmy w naszej gminie członków Komitetu Monitorującego Sektorowy Program Operacyjny „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich”. Wizyta związana była z wyjazdowym posiedzeniem na temat: realizacji programu na podstawie wizyt i prezentacji projektów wybranych beneficjentów.
   
Komitet Monitorujący wizytował inwestycje zlokalizowane na terenie województwa mazowieckiego i podlaskiego i dotyczące Działań: 1.1 „Inwestycje w gospodarstwach rolnych”, 2.6 „Rozwój i ulepszanie infrastruktury technicznej związanej z rolnictwem”, 1.5 „Poprawa przetwórstwa i marketingu artykułów rolnych", 2.3 „Odnowa wsi oraz zachowanie i ochrona dziedzictwa kulturowego”, 2.4 „Różnicowanie działalności rolniczej i zbliżonej do rolnictwa w celu zapewnienia różnorodności działań lub alternatywnych źródeł dochodów”.
   
Członkowie Komitetu Monitorującego w naszej gminie wizytowali dwa projekty w ramach Działania 2.3: “Modernizacja Ośrodka Animacji Kultury Wiejskiej w Winnie-Poświętnej” oraz “Rewaloryzacja oficyny i wozowni – zabytkowych obiektów w Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka w Ciechanowcu”. W Winnie-Poświętnej goście zapoznali się z prezentacją multimedialną przedstawiającą poszczególne etapy realizacji projektu i zwiedzili Ośrodek Animacji Kultury Wiejskiej, natomiast w Muzeum Rolnictwa po obejrzeniu oficyny i zwiedzeniu wystawy w wozowni, zatrzymali się na krótką dyskusję o ciechanowieckich projektach.
   

Komitet Monitorujący SPO w Gminie Ciechanowiec

Komitet Monitorujący SPO w Gminie Ciechanowiec

Komitet Monitorujący SPO w Gminie Ciechanowiec

Komitet Monitorujący SPO w Gminie Ciechanowiec

Komitet Monitorujący SPO w Gminie Ciechanowiec


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl