Program
Święto Babci i Dziadka w ciechanowieckim Przedszkolu Drukuj
21.01.2008.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne dni w roku gdy pierwsze skrzypce grają nie wnuki, a ich dziadkowie. Pamiętały o tym nasze maluchy, które zaprosiły swoje babcie i dziadków do Przedszkola by móc razem obchodzić ich święto.
   
Już od rana niecierpliwie oczekiwały swoich gości, by móc wyrecytować im wierszyki, zaśpiewać piosenki i poczęstować przygotowanymi pysznościami. Zarówno babcie jak i dziadkowie ucieszyli się z tak wspaniałego przyjęcia na ich cześć. Wzruszenie i radość gościła na ich twarzach gdy dzieci ich dzieci życzyły im „co najmniej dwustu lat życia”.
   
Obserwując starania przedszkolaków i radość na ich twarzach widać było jak niezwykle ważną rolę w życiu każdego wnuka odgrywa Babcia i Dziadek. To przecież oni cierpliwie znoszą każde wybryki swoich ukochanych wnucząt, znają odpowiedzi na wszystkie pytania, przytulą i pogłaszczą po głowie sprawiając, że maluchy zapominają o swoich „smutkach”.
   
Korzystając z okazji Miejski Portal Internetowy składa wszystkim babciom i dziadkom serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia i szczęścia oraz pociechy z wnucząt.

         Więcej zdjęć...

Święto Babci i Dziadka w ciechanowieckim Przedszkolu
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl