Jeden konkretny krok - Partnerstwo Dorzecza Narwi Drukuj
29.01.2008.

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Łomżyńska zainicjowała zawiązanie partnerstwa na rzecz połączonej promocji w obszarze wspólnego obszarowego produktu turystycznego Opowieści z Narwi wraz z podproduktami: Opowieści z Nurca, Opowieści z Pisy, Opowieści z Biebrzy, itd.
   
List intencyjny o powołaniu Partnerstwa Dorzecza Narwi został podpisany 25 stycznia w Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie. W spotkaniu uczestniczyło 80 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców oraz lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych z trzech województw wschodniej części Polski: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego. Swój podpis pod listem intencyjnym złożył również Burmistrz Ciechanowca. 
   
Jest to jeden konkretny krok – powiedział Mariusz Staniurski Prezes LOT Ziemia Łomżyńska. Stworzenie transregionalnej sieci współpracy umożliwi połączenie wysiłków na rzecz promocji sztandarowego produktu, wspólnego pozyskiwania funduszy na rozwój turystyki oraz koordynację sieci informacji turystycznej w regionie.
   
W ramach partnerstwa ma powstać między innymi wspólna obszarowa mapa zawierająca z jednej strony poglądowe atrakcje całego „Dorzecza Narwi” – z drugiej – szczegółowo obszar jednego z dorzeczy ten, na którym turysta się znajduje. Mapy będą dystrybuowane w sieci informacji turystycznej wraz z mapą sąsiednich kwadratów.
   

Jeden konkretny krok – Partnerstwo Dorzecza Narwi

Jeden konkretny krok – Partnerstwo Dorzecza Narwi

Jeden konkretny krok – Partnerstwo Dorzecza Narwi
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl