Ciechanowiec na Internetowym Rynku Rolno-Towarowym Drukuj
08.02.2008.

Gmina Ciechanowiec, chcąc wspierać rozwój gospodarczy i przedsiębiorczość swoich mieszkańców, przystąpiła w 2005 roku do projektu pod nazwą Internetowy Rynek Rolno-Towarowy. IRRT to nowoczesna aplikacja internetowa, która umożliwia mieszkańcom każdej gminy darmową publikację ogłoszeń rolniczych. Portal dzieli się na kilka modułów: IRRT-Gmina, IRRT-Powiat, IRRT-Województwo, IRRT-Polska oraz IRRT - Agroturystyka.
   
Strona, na której każdy mieszkaniec naszej gminy może zamieścić darmowe ogłoszenie ma adres: www.ciechanowiec.irrt.pl. Ogłoszenie można zamieścić samodzielnie – po zarejestrowaniu się i uzyskaniu unikalnego identyfikatora oraz hasła dostępowego, telefonicznie – poprzez kontakt z moderatorem lub za pośrednictwem poczty elektronicznej - wysyłając list z treścią ogłoszenia. Każde ogłoszenie automatycznie jest kopiowane i umieszczane także w elektronicznej bazie danych wybranego powiatu, województwa oraz Polski.
   
Na stronach IRRT, oprócz darmowych ogłoszeń o kupnie czy sprzedaży różnych produktów, jakie zamieszczane są przez zainteresowanych, można też znaleźć płatne reklamy i ogłoszenia firm oferujących środki produkcji czy maszyny dla rolników.
   
Aplikacja IRRT była tworzona przy współudziale pracowników Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży oraz Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, a jej administratorem jest firma STS Elektronik Optimus SA Partner.       
Ciechanowiec na Internetowym Rynku Rolno-Towarowym
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl