Program
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Ilustracja do przeczytanej książki" Drukuj
18.04.2008.

Jak co roku Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu w okresie wiosennym zorganizował Powiatowy Konkurs Plastyczny. W tym roku tematem prac była: „Ilustracja do przeczytanej książki”. Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni plastycznej młodych twórców naszego powiatu oraz doskonalenia ich umiejętności warsztatowych. Wzrastające z roku na rok zainteresowanie konkursem, mające swoje odbicie w liczbie nadsyłanych prac pokazuje, że twórczość plastyczna na naszym terenie jest formą nadal wykorzystywaną.
   
Na konkurs wpłynęło 670 prac z 35 instytucji, w tym od: przeszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz domów kultury z całego powiatu wysokomazowieckiego, dlatego też uczestnicy konkursu zostali podzieleni na sześć grup wiekowych. Jury nagrodziło 18 prac i przyznało 26 wyróżnień.
   
Dyplomy uznania otrzymały także przedszkola, szkoły i ośrodki kultury oraz nauczyciele i instruktorzy opiekujący się dziećmi.

Pierwsza kategoria – dzieci do 4 lat
I miejsce – Piotr Koc - Szkoła Podstawowa Koce-Schaby
II miejsce – Edyta Wojtkowska - Szkoła Podstawowa Koce-Schaby
III miejsce – Dominika Koc
Wyróżnienia: Alicja Koc - Szkoła Podstawowa Koce-Schaby, Julita Wajszczyk – Przedszkole Czyżew-Osada

Druga kategoria – dzieci w wieku 5-6 lat
I miejsce – Gabryjela Jabłonowska – Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
II miejsce – Dominik Kierski – COKiS
III miejsce – Julia Andruszkiewicz – Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
Wyróżnienia: Zuzanna Uścińska - Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu, Anna Wiśniewska - Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu, Aleksandra Krajewska - Przedszkole Czyżew-Osada, Patrycja Murawska – COKiS, Klaudia Zimnoch – Szkoła Podstawowa w Kobylinie-Borzymach, Andrzej Kaczyński - Przedszkole nr 1 Wysokie Mazowieckie, Małgorzata Drewnowska –
Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim, Milena Skarzyńska - Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej.

Trzecia kategoria – Klasy I-III
I miejsce – Marta Pełszyk – Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
II miejsce – Agata Kamińska - Szkoła Podstawowa we Wnorach-Kużelach
III miejsce – Szymon Borys – GOK w Szepietowie
Wyróżnienia: Kamila Dąborwska – GOK w Szepietowie, Natalia Ostaszewska – GOK w Szepietowie, Natalia Dworkowska – GOK w Szepietowie, Aleksandra Wrzesińska – COKiS, Barbara Zalewska – Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu, Klaudia Guziak – Szkoła Podstawowa w Wylinach-Rusi, Mateusz Kossakowski – Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej

Czwarta kategoria – Klasy IV-VI
I miejsce – Patrycja Reczko - GOK w Szepietowie
II miejsce – Karolina Choińska – Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim
III miejsce – Aleksandra Zawadzka – Szkoła Podstawowa w Czyżewie-Osadzie
Wyróżnienia: Mateusz Kulesza – Szkoła Podstawowa w Czyżewie_Osadzie, Dominika Dąbrowska - GOK w Szepietowie, Kamila Koc – Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym, Luiza Gosiewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem, Marta Choromańska – Zespół Szkół w Rosochatem Kościelnem.

Piąta kategoria – Gimnazjum
I miejsce – Katarzyna Somełko - Gimnazjum w Kobylinie-Borzymach
II miejsce – Ewelina Florczuk – Gimnazjum w Klukowie
III miejsce – Paulina Kołodziejczyk - GOK w Szepietowie
Wyróżnienie: Paulina Grzeszczuk – Gimnazjum w Klukowie, Rafał Kaczyński, Milena Jaźwińska.

Szósta kategoria – szkoły średnie
I miejsce – Szymon Kruszewski - Zespół Szkół Rolniczych w Krzyżewie
II miejsce – Anna Wiśniewska – ZSOiP w Wysokiem Mazowieckiem
III miejsce – Agnieszka Bielska
Wyróżnienie: Anna Krasowska

         Więcej zdjęć...

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ilustracja do przeczytanej książki”
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl