Apel o pomoc Drukuj
22.04.2008.

Szanowni Państwo! Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe dla naszej chorej córki Bogusi Dąbrowskiej. Bogusia ma w tej chwili 13 lat. Od urodzenia nie może samodzielnie się poruszać i zmuszona jest korzystać z wózka inwalidzkiego. Chora jest na artrygrypozę, choroba dotyczy kończyn górnych i dolnych.
    
Bogusia nie zgina żadnego stawu - stawy są sztywne. W swym krótkim życiu przeszła już 25 zabiegów operacyjnych w Instytucie Centrum Matki Polki w Łodzi. Bogusię czeka jeszcze wiele operacji. Po każdym zabiegu widoczne są efekty. Po operacjach lekarze obudzili w nas i Bogusi nadzieję, że jest szansa by mogła chodzić i by w przyszłości sama mogła jeść i ubrać się.
    
Aby leczenie przyniosło dalszą poprawę potrzebna jest kosztowna rehabilitacja i odpowiedni sprzęt. Sytuacja zmusza nas do szukania pomocy, dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w zebraniu środków finansowych na rehabilitację i sprzęt do niej niezbędny.
    
Konieczne są specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne, których nie jesteśmy w stanie Bogusi zapewnić, gdyż są zbyt kosztowne. Bogusia, mimo, że pragnie kontaktu z innymi dziećmi, nie może chodzić do szkoły. Objęta jest nauczaniem indywidualnym.
    
Osoby, które mają możliwość odliczenia 1% od należnego podatku mogą pomóc nam w kontynuacji leczenia i rehabilitacji naszej kochanej córki.
    
Wszystkim DARCZYŃCOM składamy serdeczne podziękowania.

Z nadzieją - rodzice Bogusi


Dla tych , którzy chcieliby wesprzeć powyższą akcję podajemy numer subkonta, istniejącego przy "Caritas":
BS Siemiatycze o/Drohiczyn
34809200010031075020000010
KRS 0000198645
z dopiskiem: „ na rehabilitację Bogusi Dąbrowskiej z Ciechanowca"

        
Apel o pomoc

Apel o pomoc
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl