Dwa zwycięstwa i remis Drukuj
24.04.2008.

Dwa zwycięstwa i remis – to plon meczów rozegranych w niedzielę przez ciechanowieckie drużyny piłkarskie. Mimo niesprzyjającej aury, zawodnicy postarali się o zadowolenie kibiców.
    
Na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu nasi seniorzy wygrali z GKP Orla 3:1. Bramki dla COKiS Ciechanowiec zdobyli Kamil Komiażyk, Tomasz Łyskawy i Tomasz Borecki. W tabeli drużyna COKiS Ciechanowiec przesunęła się na II miejsce.
    
Juniorzy młodsi w tę niedzielę pojechali do Dobrzyniewa i stoczyli zwycięski pojedynek z Koroną Dobrzyniewo 1:3. Dwie bramki strzelił Rafał Biszewski i jedną Michał Kłopotowski.
    
Trampkarze młodsi, grając na wyjeździe, zremisowali 1:1 z Rospudą Filipów. Gola dla zawodników COKiS-u strzelił Tomasz Olszewski.
    
Najbliższe mecze: w niedzielę (27 kwietnia) wyjazdowe spotkanie seniorów z drużyną Krokus Dobrzyniówka i w środę (30 kwietnia) w Ciechanowcu mecz juniorów młodszych z Orłem Kolno.
    
Mecze juniorów i trampkarzy zaplanowane na niedzielę zostały przełożone ze względu na odbywające się na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu: w sobotę (26 kwietnia) – eliminacje powiatowe IX Podlaskiej Gimnazjady w lekkiej atletyce i w niedzielę (27 kwietnia) VIII Powiatowe Indywidualne Igrzyska w lekkiej atletyce szkół podstawowych dziewcząt i chłopców.

        
Dwa zwycięstwa i remis

Dwa zwycięstwa i remis

Dwa zwycięstwa i remis
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl