buy medication online
 
Na jarmarku św. Wojciecha Drukuj
30.04.2008.

Dzień św. Wojciecha patrona Polski obchodzony był w wielu regionach kraju. Ciechanowieckie świętowanie, jak co roku zorganizowało Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka w Ciechanowcu, które jedenaście lat temu postanowiło wznowić sięgającą stuleci tradycję jarmarków. Impreza ta rozpoczyna sezon turystyczny w Muzeum.
   
XI Jarmark św. Wojciecha odwiedziło wielu twórców regionalnych: piekarzy, kowali, garncarzy, malarzy, hafciarek, stolarzy, serowarów, pszczelarzy i wikliniarzy oraz kupców. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ogrodników, oferujących rozsadę warzyw, sadzonki kwiatów, drzew i krzewów. Natomiast najmłodsi uczestnicy Jarmarku chętnie odwiedzali sprzedawców zabawek i pamiątek oraz cieszyli się z możliwości przejażdżki na kucyku i bryczką.
   
Jak co roku Muzeum Rolnictwa oferowało przybyłym gościom “swojskie jadło” - wędzoną kiełbasę, kiszone ogórki, domowy smalec, chleb i piwo jałowcowe oraz zioła lecznicze i przyprawowe, a pobyt na jarmarku umilały występy zespołów folklorystycznych, kapel i muzyków.

         Więcej zdjęć...

Na jarmarku św. Wojciecha
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card