buy medication online
 
W czwartek na targu... Drukuj
16.05.2008.

 
Piękna pogoda i wiosenny nastrój zachęcają nas do prac w ogrodzie. W połowie maja powoli mija obawa przed przymrozkami i jest to dobra pora na sadzenie w balkonowych pojemnikach surfinii, pelargonii, petunii, begonii, fuksji czy szałwii. Na ciechanowieckim targu znaleźć można bogatą ofertę roślin pięknie zdobiących tarasy i ogródki. Pelargonie sprzedawane są od 5zł za sztukę, surfinie 4zł, a lewkonia od 3 złotych.
   
Urządzający ogród znajdą tu również drzewa i krzewy uprawiane w pojemnikach. Ceny sadzonek wahają się w zależności od rozmiarów - średnio od 10 złotych za sztukę. Za rozsadę pomidorów zapłacimy złotówkę, ogórków 2 zł, a selera i pora 20 groszy.
   
Jak co tydzień dużym zainteresowaniem cieszą się stanowiska z warzywami i owocami. Pęczek rzodkiewki kosztuje od 1,2 zł/szt., sałaty od 1,5 zł, za pomidory zapłacimy od 5zł za kilogram, a miłośnicy ogórków małosolnych zapłacą za kilogram tych warzyw średnio 6,50 zł. Kilogram ziemniaków kosztuje od 3 zł w górę, cebulę można nabyć za 1,5 zł, kapustę od 3,5 a kalafior od 6 złotych. Dużym zaskoczeniem w porównaniu z cenami sklepowymi jest cena papryki – na ciechanowieckim targu można ją kupić już od 15 złotych za kilogram. Ceny owoców przedstawiają się następująco: winogrona od 6 zł, banany od 3,5 zł/kg, jabłka od 2,5 zł, a mandarynki 6zł.

         Więcej zdjęć...

W czwartek na targu
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card