Forum Urzędników Europejskich w Ciechanowcu Drukuj
03.06.2008.

 

Członkowie Forum Urzędników Europejskich, które działa przy Podlaskim Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej spotkali się w Ciechanowcu. Tradycją Forum jest organizacja szkoleń w miejscowościach, z których pochodzą członkowie. Tym razem wybrano Ciechanowiec, jako miejscowość, z którą związany jest burmistrz Mirosław Reczko.

Forum Urzędników Europejskich stanowi płaszczyznę wymiany myśli i doświadczeń, stwarza możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i uzyskania najbardziej aktualnych informacji, pozwala na formułowanie wspólnych opinii i stanowisk oraz stanowi podstawę budowania lokalnych „sieci”.

Temat szkolenia – „Współpraca transgraniczna na wschodnim pograniczu Polski” – był odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłoszone przez członków Forum. W szkoleniu uczestniczyli pracownicy z urzędów gmin, miast i powiatów wyznaczeni do realizacji zadań związanych z integracją europejską, na co dzień zajmujący się dostosowywaniem standardów działalności gmin i powiatów Podlasia do wymogów Unijnych, przygotowujący projekty do funduszy pomocowych i strukturalnych.

Członkowie szkolenia wykorzystali pobyt w Ciechanowcu by zwiedzić Skansen Mazowiecko-Podlaski przy Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka.

        Więcej zdjęć...

Forum Urzędników Europejskich w Ciechanowcu


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl