Festyn z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Drukuj
03.06.2008.

 
Piękna pogoda dopisała uczestnikom 34 Festynu sportowo-rekreacyjnego z okazji ,,Dnia Matki i Dziecka”. Organizatorem niedzielnej imprezy na stadionie miejskim był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Na Festyn przyszli nie tylko najmłodsi ale i nieco starsi mieszkańcy Ciechanowca i niewątpliwie stadion miejski był najbardziej kolorowym, wesołym i rodzinnym miejscem w Ciechanowcu. Na uczestników imprezy czekało wiele ciekawych konkurencji sportowych, muzycznych i plastycznych, a oprawę artystyczną zapewnili mali członkowie z Zespołu Pieśni i Tańca Ciechanowiec.

Dzieci i młodzież wzięły udział w wyścigach rowerowych, konkursie piosenki oraz w „biegu ku słońcu”. Nie brakowało również chętnych by spróbować swoich sił w skakaniu na skakance oraz w konkurencjach wymagających celnego oka i pewnej ręki - w rzutkach i rzutach do kosza.

Mamy tradycyjnie wzięły udział w turnieju przygotowanym specjalnie dla nich. Podobnie jak młodsi uczestnicy „biegły ku słońcu”. Do tego był bieg przez płotki, rzut lotką, zbieranie piłek oraz budzący wiele entuzjazmu wśród widowni i wśród Mam: rzut wałkami.

Stały punkt programu – rysunek na asfalcie - zamienił chodnik przy zalewie w barwny pokaz umiejętności malarskich ciechanowieckich dzieci. Każdy uczestnik konkursów, bez względu na wynik, otrzymał od organizatora nagrodę za udział.

         Więcej zdjęć...

Festyn z okazji "Dnia Matki i Dziecka"
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl