Bezpłatny Internet i kursy komputerowe Drukuj
24.07.2008.

Ciechanowieckie Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe (ICEO),które mieści się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej na ul. 11 Listopada 3, oferuje wszystkim chętnym mieszkańcom gminy Ciechanowiec bezpłatne korzystanie z Internetu oraz szereg innych usług.
   
W ofercie Centrum znajdują się kursy i szkolenia, od poziomu podstawowego do zaawansowanego, z zakresu obsługi komputera, wyszukiwania informacji w Internecie, pracy z programami Word 2003, Excel 2003, Power Point 2003, Outlook 2003, Visual Basic.NET i Visual C# oraz Windows Server 2003.
   
ICEO wyposażone jest w rzutnik multimedialny z ekranem, 5 komputerów stacjonarnych i 1 przenośny, drukarkę ze skanerem, stałe łącze internetowe szerokopasmowe DSL. Dodatkowo na wyposażeniu Centrum znajdują się zestawy do nauki języka angielskiego firmy Euro++, słowniki Collinsa, oprogramowanie do nauki fizyki, chemii, matematyki oraz podstaw przedsiębiorczości.
   
W systemie szkoleń e-learningowych oferowanych przez ICEO wykorzystywane są media elektroniczne, takie jak Internet, elementy audio/wideo, oraz CD-ROMy. E-learning jest najczęściej kojarzony z nauczaniem, w którym stroną przekazującą wiedzę i egzaminującą jest komputer, dlatego przyjęło się nazywać tę formę nauki, w której brak jest fizycznego kontaktu z nauczycielem "distance learning" (uczenie na odległość). Nauka z wykorzystaniem e-learningu przewyższa inne metody nauczania ze względu na to, że to uczący się samodzielnie wybiera czas, ilość i tempo dostarczania wiedzy.

Ciechanowieckie Internetowe Centrum Edukacyjno-Oświatowe
zaprasza wszystkich chętnych
od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 21.00
oraz w soboty i niedziele od 12.00 do 22.00.
Bezpłatny Internet i kursy komputerowe
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl