buy medication online
 
Mieszkańcy Rosbach w Ciechanowcu Drukuj
12.08.2008.

Przez kilka dni gościliśmy w Ciechanowcu 29 osobową grupę z partnerskiego miasta Rosbach. Podczas pobytu w naszym mieście turyści z Niemiec zwiedzili Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka oraz uczestniczyli w IV Podlaskich Zawodach w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi. Odwiedzili także pobliski obóz pracy przymusowej w Treblince oraz Drohiczyn i Świętą Górę Grabarkę.
   
W poniedziałkowy wieczór odbył się pożegnalny grill, w którym poza gośćmi z Rosbach, uczestniczyły goszczące ich rodziny a także burmistrz Ciechanowca, Przewodnicząca Rady Miejskiej oraz honorowy obywatel naszego miasta Andrzej Wierzchowski.
   
Grill, poza wymianą przyjaznych powitalno – pożegnalnych przemówień wygłoszonych przez przedstawiciela burmistrza Rosbach oraz burmistrza Ciechanowca, był również doskonałą okazją do podtrzymania życzliwych stosunków, zacieśnienia współpracy pomiędzy mieszkańcami obydwu miast oraz omówienia planów na przyszłość.
   
Podczas wspólnego spotkania Burmistrz Ciechanowca został zaproszony do rewizyty w kwietniu 2009 roku, kiedy to miasto Rosbach będzie obchodzić rocznicę swojego powstania. 29 kwietnia 2009 minie czternaście lat od zawarcia partnerstwa pomiędzy miastami, a zatem będzie to podwójna okazja do spotkania się przedstawicieli miast partnerskich.


Mieszkańcy Rosbach w Ciechanowcu

Mieszkańcy Rosbach w Ciechanowcu

Mieszkańcy Rosbach w Ciechanowcu

Mieszkańcy Rosbach w Ciechanowcu
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card