Program
Przyszła do nas Pani Jesień Drukuj
16.10.2008.

 
„Idzie ścieżyną złocista jesień i tysiąc liści w fartuszku niesie...”
   
W tym roku jesień przyszła do naszego przedszkola, przyniosła ze sobą swoje dary, bawiła się razem z dziećmi, zadawała zagadki. Tak było w poniedziałek, 13 października, kiedy całe nasze przedszkole bawiło się podczas „Spotkania z Panią Jesień”.
   
Po półtoramiesięcznym pobycie ze sobą wszyscy jesteśmy już jedną rodziną... Pięćdziesięcioro dzieci w obu grupach bardzo szybko i prawie bez łez zaadoptowało się w przedszkolu. Wspólne przebywanie, zajęcia i zabawy szybko połączyły wszystkich nas. Ta pierwsza uroczystość przedszkolna dała temu doskonały wyraz.

                                                                    Marta Mazur
Przedszkole w Ciechanowcu
 

         Więcej zdjęć...

Spotkanie z „Historią Ciechanowca”
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl