buy medication online
Koncert zespołu Lotniczej Akademii Wojskowej w Dębliniez
Przyszła do nas Pani Jesień Drukuj
16.10.2008.

 
„Idzie ścieżyną złocista jesień i tysiąc liści w fartuszku niesie...”
   
W tym roku jesień przyszła do naszego przedszkola, przyniosła ze sobą swoje dary, bawiła się razem z dziećmi, zadawała zagadki. Tak było w poniedziałek, 13 października, kiedy całe nasze przedszkole bawiło się podczas „Spotkania z Panią Jesień”.
   
Po półtoramiesięcznym pobycie ze sobą wszyscy jesteśmy już jedną rodziną... Pięćdziesięcioro dzieci w obu grupach bardzo szybko i prawie bez łez zaadoptowało się w przedszkolu. Wspólne przebywanie, zajęcia i zabawy szybko połączyły wszystkich nas. Ta pierwsza uroczystość przedszkolna dała temu doskonały wyraz.

                                                                    Marta Mazur
Przedszkole w Ciechanowcu
 

         Więcej zdjęć...

Spotkanie z „Historią Ciechanowca”
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card