Program
Koncert "Na zakończenie ferii" Drukuj
06.02.2009.

Koncert “Na zakończenie ferii” jaki odbył się 5 lutego w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, stał się okazją do pokazania różnych form działalności COKiS-u.
   
Prezentację rozpoczęli trenowani przez Andrzeja Włodarczyka piłkarze z drużyny trampkarzy starszych, którzy po rundzie jesiennej zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie rozgrywkowej. Swój repertuar rozrywkowy przedstawili uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia – Natalia Ziółkowska, Karolina Czarnecka, Patrycja Panas i Bartek Niemyjski oraz Orkiestra Dęta COKiS pod batutą kapelmistrza Krzysztofa Witkowskiego, która w czasie ferii poznała dwa nowe utwory - piosenkę tytułową z filmu “Jak rozpętałem II wojnę światową” i wariację na temat piosenek “Hej, sokoły” i “Dumka na dwa serca” z filmu “Ogniem i mieczem”. Starsze i młodsze dzieci z grup tanecznych prowadzonych przez Roberta Kota zatańczyły przygotowane układy do muzyki w stylu funky i hip –hopowym oraz klasyczne tańce - walca angielskiego, cza-czę i rock and rolla.
   
Podsumowania doczekały się dwa turnieje, jakie były rozgrywane w czasie ferii.
W Turnieju Piłki Nożnej Dwójek I miejsce zajęli Damian Tomczuk i Maciej Radziszewski, II miejsce – Łukasz Łukasiuk i Grzegorz Binaś, III miejsce – Mateusz Kamiński i Łukasz Komiażyk. Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS-u zakończył się zwycięstwem Szymona Wanaksa, II miejsce zdobył Łukasz Łukasiuk, III miejsce – Olek Komiażyk. Pamiątkowe dyplomy otrzymały dwie uczestniczki turnieju – Magda Kaszubińska i Paulina Łasiewicz oraz najmłodszy zawodnik Szymon Osmólski oraz uczestnicy warsztatów muzycznych.
   
Oprawę plastyczną koncertu stanowiła wystawa rysunków i zdjęć wykonanych w czasie ferii w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu.

          Więcej zdjęć...

Koncert “Na zakończenie ferii”
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl