Program
Winna-Poświętna wśród kandydatów do Podlaskiej Marki Roku 2008 Drukuj
12.03.2009.

Ośrodek Animacji Kultury Wiejskiej w Winnie-Poświętnej znalazł się wśród kandydatów w piątej edycji konkursu o tytuł Podlaskiej Marki Roku 2008 w kategorii „Miejsce”.
   
Prezentacje w kategoriach: Smak, Miejsce, Przedsięwzięcie i Produkt odbyły się 11 marca w Dworze Czarneckiego koło Białegostoku, podczas których kapituła konkursowa oceniała najlepsze produkty z województwa podlaskiego.
   
Ośrodek Animacji Kultury Wiejskiej w Winnie-Poświętnej został zaprezentowany przez Referat Promocji Urzędu Miejskiego przy współpracy Referatu Inwestycji i Stowarzyszenia „Zameczek”. Pokazane zostały etapy modernizacji budynku oraz działania tam podjęte przyczyniające się do powstania miejsca spotkań, odpoczynku dzieci, młodzieży i całych rodzin oraz miejsca, w którym aktywizuję się społeczność lokalna i rozwija działalność kulturalna.
    
„Konkurs z roku na rok staje się coraz popularniejszy i cieszy się coraz większym uznaniem wśród mieszkańców naszego województwa. O rosnącej popularności świadczy również obecna edycja, bowiem w tym roku odnotowaliśmy rekordową ilość zgłoszeń – jest ich aż 180. To bardzo cieszy. W końcu przecież powstaniu Podlaskiej Marki Roku przyświecała idea promowania tego, co w naszym regionie najlepsze” – powiedział podczas otwarcia tegorocznej imprezy Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański.
   
Wyniki konkursu na Podlaską Markę Roku 2008 zostaną ogłoszone 28 marca podczas uroczystej gali organizowanej w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. 

          Więcej zdjęć...

Winna-Poświętna wśród kandydatów do Podlaskiej Marki Roku 2008
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl