Winna-Poświętna wśród kandydatów do Podlaskiej Marki Roku 2008 Drukuj
12.03.2009.

Ośrodek Animacji Kultury Wiejskiej w Winnie-Poświętnej znalazł się wśród kandydatów w piątej edycji konkursu o tytuł Podlaskiej Marki Roku 2008 w kategorii „Miejsce”.
   
Prezentacje w kategoriach: Smak, Miejsce, Przedsięwzięcie i Produkt odbyły się 11 marca w Dworze Czarneckiego koło Białegostoku, podczas których kapituła konkursowa oceniała najlepsze produkty z województwa podlaskiego.
   
Ośrodek Animacji Kultury Wiejskiej w Winnie-Poświętnej został zaprezentowany przez Referat Promocji Urzędu Miejskiego przy współpracy Referatu Inwestycji i Stowarzyszenia „Zameczek”. Pokazane zostały etapy modernizacji budynku oraz działania tam podjęte przyczyniające się do powstania miejsca spotkań, odpoczynku dzieci, młodzieży i całych rodzin oraz miejsca, w którym aktywizuję się społeczność lokalna i rozwija działalność kulturalna.
    
„Konkurs z roku na rok staje się coraz popularniejszy i cieszy się coraz większym uznaniem wśród mieszkańców naszego województwa. O rosnącej popularności świadczy również obecna edycja, bowiem w tym roku odnotowaliśmy rekordową ilość zgłoszeń – jest ich aż 180. To bardzo cieszy. W końcu przecież powstaniu Podlaskiej Marki Roku przyświecała idea promowania tego, co w naszym regionie najlepsze” – powiedział podczas otwarcia tegorocznej imprezy Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański.
   
Wyniki konkursu na Podlaską Markę Roku 2008 zostaną ogłoszone 28 marca podczas uroczystej gali organizowanej w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. 

          Więcej zdjęć...

Winna-Poświętna wśród kandydatów do Podlaskiej Marki Roku 2008
 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl