Program
Puchar Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego dla siatkarek z ZSOiZ Drukuj
23.04.2009.

Sukces odniosły dziewczęta z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu w rozgrywkach II edycji Powiatowej Ligi w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych zdobywając pierwsze miejsce i Puchar Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego.

Do zmagań przystąpiło 6 zespołów. W pierwszej fazie turnieju mecze odbywały się w 2 grupach - po trzy zespoły w każdej, systemem "każdy z każdym". Dziewczęta wylosowały drużyny z Czyżewa i Siemiatycz. W swojej grupie zajęły I miejsce (wygrywając oba mecze po 2:0) i zdobyły prawo gry w finale, w którym po zaciętej i emocjonującej walce pokonały 2:0 siatkarki LO z Wysokiego Mazowieckiego.

Dziewczęta z ZSOiZ w Ciechanowcu wystąpiły w składzie: Kinga Binaś – kapitan, Alicja Gontarczuk, Paulina Jóźwiak, Ewa Mirecka, Małgorzata Myszkiewicz, Paulina Pietraniuk, Dorota Zacharewicz.