buy medication online
 
Sezon na szczupaka rozpoczęty! Drukuj
04.05.2009.

Sezon wędkarski trwa cały rok, ale pierwszy maja jest datą szczególną, która zachowuje wręcz mistyczny charakter dla wielu miłośników wędki. W maju rozpoczyna się sezon na szczupaka, a nie ulega wątpliwości, że to właśnie ten drapieżnik pozostaje ulubionym celem wędkarskich wypraw - złowienie szczupaka jest synonimem sukcesu.
   
Członkowie Koła wędkarskiego “Jazgarz” zgodnie z tradycją spotkali się 3 maja nad brzegami Nurca, by rozegrać Konkurs w wędkarstwie spinningowym o Puchar Prezesa Koła. Do zawodów rozgrywanych “na żywej rybie” zgłosiło się 15 członków koła, którzy rozegrali na odcinku Nurca pomiędzy tzw. “krupą” a mostem dwie tury.
   
Choć kilka mniejszych ryb wyraziło ochotę na śniadaniową ofertę spinningową przedstawioną przez wędkarzy, to ostatecznie do konkursu stanął tylko jeden - szczupak o długości 50 cm i wadze 750 g. Zwycięzca konkursu zdobył 750 punktów – 500 za złowienie wymiarowego szczupaka (45 cm) i 50 za każdy centymetr ponad wymiar.
   
Prezes Koła wędkarskiego “Jazgarz” Krzysztof Kobryniak i sędzia konkursu Krzysztof Murawski wręczyli Adrianowi Fabisiakowi wędkę, która była nagrodą za zdobycie I miejsca.
   
Jednocześnie na zalewie łowili zwolennicy wędkarstwa spławikowego – łupem Jana Wojtkowskiego padł amur biały o wadze 5 kg 30 dkg. 
       
        Więcej zdjęć...
Sezon na szczupaka rozpoczęty!
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card