Ruszyły matury 2009 Drukuj
04.05.2009.

Dziś rozpoczęły się egzaminy maturalne, które są formą oceny poziomu wykształcenia ogólnego i sprawdzają wiadomości i umiejętności nabyte w trakcie nauki w szkole średniej. W całej Polsce przystąpiło do nich ponad 440 tys. maturzystów.
   
W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu z maturalnymi zadaniami zmaga się 183 abiturientów – 117 uczniów Liceum Ogólnokształcącego, 19 z Technikum Ochrony Środowiska, 28 z Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i 19 uczniów z lat ubiegłych.
   
Rozpoczęte 4 maja egzaminem pisemnym z języka polskiego matury, tak pisemne jak i ustne, potrwają aż do 29 maja. Maturzysta, który nie zda jednego z egzaminów, będzie miał prawo do poprawki na jesieni. Niezależnie od tego niezadowoleni z wyniku egzaminu będą mogli do niego przystąpić w kolejnych sesjach egzaminacyjnych w ciągu pięciu lat.
   
Uczniów ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu czekają także: czerwcowy egzamin pisemny potwierdzający kwalifikacje zawodowe oraz egzamin praktyczny dla uczniów: Zasadniczej Szkoły Zawodowej, Technikum Ochrony Środowiska i Szkół Policealnych. 

Ruszyły matury 2009

Ruszyły matury 2009

Ruszyły matury 2009

Ruszyły matury 2009

Ruszyły matury 2009
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl