Kolekcjonerskie bony miejskie Ciechanowca - "10 Nurców" już w sprzedaży Drukuj
17.08.2009.

15 sierpnia w Ciechanowcu wprowadzone zostały do obiegu kolekcjonerskie bony miejskie o symbolicznym nominale „10 NURCÓW”.

Kolekcjonerski bon miejski Ciechanowca nazwą nawiązuje do przepływającej przez miasto rzeki Nurzec - to dzięki niej i istniejącej w tym miejscu przeprawie powstała tu osada, przekształcona z czasem w miasto. Nakład ciechanowieckich bonów kolekcjonerskich wynosi tylko 5000 sztuk, a przy ich produkcji zastosowane zostały profesjonalne zabezpieczenia: papier ze znakiem wodnym, druk giloszowy, hologram PWPW z numeracją. Każdy bon umieszczony jest w dekoracyjnej obwolucie z okolicznościowymi napisami w języku polskim i angielskim, w zabezpieczającym hawidzie. Bony miejskie Ciechanowca stanowią przede wszystkim atrakcyjną pamiątkę numizmatyczną i kolekcjonerską promującą w całym kraju historię i wizerunek naszego miasta. Emitentem "Nurców" jest Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, który będzie je sprzedawał poprzez Punkt Informacji Turystycznej.

Istnieje też możliwość zamówienia „10 NURCÓW” drogą korespondencyjną w cenie 15 zł brutto za sztukę wraz z obwolutą. Sprzedaż wysyłkową będzie prowadził Punkt Informacji Turystycznej, plac 3 Maja 31, 18-230 Ciechanowiec.

Zamówienia na bony „10 NURCÓW” można składać drogą internetową: it@ciechanowiec.pl lub telefoniczną: 0 507–93–404. Wysyłka bonów następuje po zaksięgowaniu wpłaconej należności (cena bonów + koszt przesyłki) na konto nr 6087 4900 0600 0018 6320 0000 20 w Banku Spółdzielczym w Ciechanowcu. Punkt Informacji Turystycznej nie prowadzi sprzedaży bonów za zaliczeniem pocztowym.


Punkt Informacji Turystycznej, pl. 3 Maja 31
Kwiaciarnia - Anna Kozłowska, pl. 3 Maja 29
Mrówex, pl. 3 Maja 20
Kobus, pl. 3 Maja 12
Szczęsny, ul. Mickiewicza 2

   
                                                     

 Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu

             


„10 Nurców” - kolekcjonerski bon miejski Ciechanowca

„10 Nurców” - kolekcjonerski bon miejski Ciechanowca

„10 Nurców” - kolekcjonerski bon miejski Ciechanowca
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl