Program
Górą lewobrzeżny Ciechanowiec... Drukuj
18.08.2009.

Na Festynie sportowo-rozrywkowym zorganizowanym przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu bawili się mieszkańcy naszej gminy i turyści wypoczywający właśnie w Ciechanowcu - nie tylko obserwowali zawody piłkarskie, ale także bardzo chętnie brali udział w różnych zmaganiach. Dzieci uczestniczyły w konkursach plastycznych i sprawnościowych, panowie sprawdzali celność w strzałach na bramkę a panie siły w przeciąganiu liny.

Nagrody w Turnieju Piłki Siatkowej Par Mieszanych o Puchar Dyrektora COKiS-u podzieliły między siebie trzy pary, które przystąpiły do rywalizacji: Grażyna Panas/Krystian Stefańczyk – I miejsce, Monika Borek/Michał Chojnowski – II miejsce, Monika Jurczyk/Piotr Aneszko -  III miejsce.

Wszystkie zmagania “strona na stronę” wygrali zawodnicy z lewej strony Nurca – także nową konkurencję w przeciąganiu liny, jaka została rozegrana w przerwie meczu seniorów.  Mecz zawodników do lat 30 zakończył się wynikiem 2:1. Bramki dla zwycięzców strzelili Emil Niemyjski i Tomasz Łyskawy, a dla przegranych Łukasz Ratyński. Gracze walczyli z takim zapałem i zaangażowaniem, że poważnej kontuzji uległ jeden z zawodników.

Wśród seniorów mecz był równie zacięty, ale bardziej wyrównany. W regulaminowym czasie zakończył się remisem 2:2, po bramkach strzelonych przez Mariusza Gontarczuka i Ireneusza Kowalczuka dla lewobrzeżnego Ciechanowca oraz przez Tomasza Dybowskiego i Bogdana Michalczuka dla prawobrzeżnego Ciechanowca. Wynik meczu po raz pierwszy w historii tych rozgrywek został ustalony dopiero po rzutach karnych, które zakończyły się wynikiem 7:6.


Dyrekcja i pracownicy Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu serdecznie dziękują wszystkim, którzy bezinteresownie pomagali w organizacji Festynu.


          Więcej zdjęć...        

Górą lewobrzeżny Ciechanowiec...

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl