Program
Edukacyjno sportowy obóz Karate Drukuj
09.09.2009.
  
 

 Edukacyjno sportowy obóz Karate

 

Nad morzem 40 karateków spędziło prawie dwa tygodnie na obozie w całości sfinansowanym z Programu Kapitał Ludzki - Europejski Fundusz Społeczny, który zorganizował Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Sensei Arturem Więzowskim 4 Dan na czele.

W obozie uczestniczyli młodzi karatecy z powiatów zambrowskiego (Zambrów, Szumowo, Długobórz) i wysokomazowieckiego (Ciechanowiec, Wysokie Mazowieckie, Jabłoń Kościelna), którzy oprócz treningów karate i samoobrony mieli również wykłady, niezbędny element w edukacji i rozwoju oraz w dążeniu do mistrzostwa. Wykłady były nakierowane na kształtowanie młodych lokalnych liderów działających na rzecz sportu w swoim środowisku szczególnie na rzecz Karate jako dyscypliny uprawianej.

Klub jako Organizacja pożytku publicznego dokłada wszelkich starań aby pobyt młodych ludzi na jego zajęciach był atrakcyjny i bezpieczny oraz prowadził do rozwoju osobistego młodzieży i dzieci, a także uczył ich zdrowego trybu życia, radzenia sobie z życiowymi przeciwnościami.
Od września rozpoczynamy zajęcia w czterech powiatach Podlasia i jednym Mazowsza informacje o treningach można Uzyskać pod nr. telefonu 0604259053.

                                                        

 Artur Więzowski
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


 
Edukacyjno sportowy obóz Karate

Edukacyjno sportowy obóz Karate
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl