buy medication online
 
Most na rzece Nurzec Drukuj
26.10.2009.
  
W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu odbyło się drugie spotkanie w sprawie remontu mostu na rzece Nurzec.

Po analizie czynników ekonomicznych, społecznych, technicznych i środowiskowych Biuro Konstrukcyjne Rejprojekt Anny Rej przedstawiło najbardziej optymalny projekt przebudowy mostu zabezpieczający kwestie techniczne i ekonomiczne. Projekt oparty będzie na istniejących podporach. Wykonane zostaną nowe dźwigary nośne, płyta jezdna oraz 2,5 metrowy ciąg pieszo-rowerowy z jednej strony mostu i ciąg pieszy z drugiej strony. Zamówienie złożone przez inwestora (Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku) przewiduje wyremontowanie mostu tak, aby kwalifikował się do klasy B (czyli miał nośność konstrukcyjną 40 ton).
 
Remont planowany jest na wiosnę 2010 roku – jeśli wszystkie ustalenia i przetargi przebiegną zgodnie z planem – i będzie trwał ok. 11 miesięcy. W tym czasie będą obowiązywać ograniczenia tonażu samochodów uprawnionych do przeprawy przez most oraz ruch wahadłowy.   
         

Most na rzece Nurzec

fot. A. Kieliszek MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card