Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego "Barwy Jesieni" Drukuj
30.11.2009.
Rozstrzygnięto kolejną edycję Gminnego Konkursu Plastycznego „Barwy Jesieni” organizowanego corocznie przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Spośród 220 nadesłanych prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi i w dowolnych formatach, jury wyróżniło 20 i nagrodziło 15 prac, w różnych kategoriach wiekowych. W czasie podsumowania w świetlicy COKiS nagrody otrzymali:

KATEGORIA: PRZEDSZKOLE
I miejsce – Eryk Kłopotowski, Przedszkole w Łempicach
II miejsce – Magda Wójcik, Przedszkole w Ciechanowcu
III miejsce – Wiktoria Kurek,  Przedszkole w Ciechanowcu
Wyróżnienia:
1. Kacper Łempicki, Przedszkole w Łempicach
2. Kamil Zdzichowski, Przedszkole w Ciechanowcu
3. Filip Matuszczyk, Przedszkole w Ciechanowcu

KATEGORIA: ZERÓWKI
I miejsce – Weronika Ratyńska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
II miejsce – Julia Sudorowska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
III miejsce – Jakub Kosiński, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
Wyróżnienia:
1. Oliwia Dudek, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
2. Paulina Uszyńska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
3. Sara Majewska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

KATEGORIA: KLASY I–III
I miejsce – Aleksandra Wodyńska, klasa I, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
II miejsce – Iga Miszczuk, klasa III, COKiS
III miejsce – Ewelina Kamińska, klasa III, COKiS
Wyróżnienia:
1. Maja Gawryś, klasa III, COKiS
2. Natalia Ziółkowska, klasa III, COKiS
3. Marcin Łempicki, klasa II, Szkoła Podstawowa w Łempicach
4. Krystian Rytel, klasa I, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
5. Monika Wąsak, klasa II, Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym
6. Aleksandra Sikorska, klasa II, Szkoła Podstawowa w  Łempicach

KATEGORIA: KLASY IV–VI
I miejsce – Martyna Żero, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Łempicach
II miejsce – Daria Łuniewska, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
III miejsce – Karolina Dąbrowska, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym
Wyróżnienia:
1. Olga Chomicz, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
2. Emil Ilczuk, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
3. Mateusz Ekonom, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
4. Weronika Binaś, klasa IV, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
5. Weronika Popławska, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

KATEGORIA: GIMNAZJUM
I miejsce – Daniel Niemyjski, klasa II, Gimnazjum w Ciechnowcu
II miejsce – Sylwia Bekier, klasa II, Gimnazjum w Ciechnowcu
III miejsce – Dominika Niemyjska, klasa I, Gimnazjum w Ciechnowcu
Wyróżnienia:
1. Karolina Łempicka, klasa II, Gimnazjum w Ciechnowcu
2. Marta Siekierko, klasa II, Gimnazjum w Ciechnowcu
3. Sylwia Biała, klasa II, Gimnazjum w Ciechnowcu

 

Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Barwy Jesieni”

Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Barwy Jesieni”

Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Barwy Jesieni”

Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Barwy Jesieni”


Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Barwy Jesieni”

fot. K. Kapłan MPI

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl