Dzień Liderstwa w Ciechanowcu Drukuj
08.01.2010.
W ramach Dnia Liderstwa w całej Polsce zorganizowano szereg akcji mających na celu zachęcenie do działań liderskich oraz pokazania jak ważne jest liderstwo w życiu lokalnej społeczności.

Burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko, uczestnik pierwszej edycji Liderzy PAFW, włączył się w obchody Dnia Liderstwa i 7 stycznia, na sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego, zorganizował spotkanie przedstawicieli wszystkich jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Ciechanowiec. W dniu Liderstwa zachęcał strażaków do podejmowania działań społecznych oraz do udziału w kolejnej edycji Programu Liderzy PAFW. Burmistrz przedstawił także możliwości pozyskania środków na realizację pomysłów wpływających na rozwój lokalnych społeczności między innymi dzięki: grantom z Programu Działaj Lokalnie, dofinansowaniu w ramach konkursów organizowanych przez Lokalną Grupę Działania "Kraina Bobra", Funduszowi Sołeckiemu oraz konkursom ofert organizowanym w Urzędzie Miejskim.

Organizatorem akcji „Dzień Liderstwa” jest Stowarzyszenie Szkoła Liderów operator Programu Liderzy PAFW, którego celem jest: rozwijanie liderskich kompetencji uczestników, wzmacnianie pozycji zajmowanej w swoich środowiskach i poszerzaniem ich możliwości wpływania na zmiany. Program „Liderzy PAFW” skierowany jest do osób, które działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian oraz angażują innych, by je przeprowadzić. Obecnie trwa nabór do kolejnej edycji Liderzy PAFW, do którego zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową: www.liderzy.pl


Dzień Liderstwa w Ciechanowcu

fot. Z. Poniatowski MPI

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl