Program
Stypendiami szlifujemy diamenty - IV Bal Charytatywny Drukuj
05.02.2010.

 Stypendiami szlifujemy diamenty - IV Bal Charytatywny

Tańczy młodzież z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu fot. Z. Poniatowski MPI

Jesienią 2006 roku Stowarzyszenie „Tutor” zainicjowało powstanie koalicji, w skład której weszły organizacje i władze z terenu czterech gmin: Ciechanowiec, Klukowo, Nur i Perlejewo.

Stowarzyszenie co roku bierze udział w ogólnopolskim konkursie grantowym programu „Działaj Lokalnie”. Program prowadzony jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Stowarzyszenie Tutor pozyskało dodatkowe środki m.in. z funduszy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacji Wspomagania Wsi, Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi i Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu. Wszystkie pozyskane pieniądze zostały przeznaczone na przyznanie 37 stypendiów pomostowych dla zdolnej młodzieży na kwotę 147 800 złotych, dofinansowało 22 projekty lokalnych organizacji i instytucji na kwotę 110 000 złotych oraz przeznaczyło 17 000 złotych dla osieroconych dzieci z Gminy Ciechanowiec.

W 2009 roku przyznano 8 stypendiów pomostowych oraz dofinansowano projekty ze: Szkoły Podstawowej w Perlejewie, Gimnazjum w Perlejewie, Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie, Szkoły Podstawowej w Nurze, Gimnazjum w Nurze, Gimnazjum w Ciechanowcu, Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Szkole Podstawowej w Ciechanowcu, Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym, Szkoły Podstawowej w Łempicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozarzach, Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate oraz grupy młodzieży „Patrzący w Chmury” działającej we współpracy ze Stowarzyszeniem „Zameczek” w Ciechanowcu.
 
Już po raz czwarty Stowarzyszenie Tutor zorganizowało bal charytatywny, który jest jednym ze sposobów pozyskiwania funduszy na wspomnianą działalność. W trakcie balu odbyło się wręczenie wyróżnienia za bezinteresownie okazaną pomoc - statuetkę „Diament Roku 2009” otrzymała Prezes Stołu Polskiego pani Sławomira Zimoska.

Sponsorami tegorocznego balu byli: państwo Elżbieta i Zbigniew Szczęśni, firma „Stół Polski”, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, zespół muzyczny Krzysztofa Koca i Zbigniewa Oleńskiego, państwo Wiera i Roman Godlewscy, pani Dorota Wojtas-Kaczyńska, pan Jerzy Porzeziński, ks. Prałat Kazimierz Siekierko, ks. Proboszcz Andrzej Polakowski, państwo Monika i Artur Więzowscy, Gimnazjum w Ciechanowcu, pani Jowita Jóźwik, pani Bogumiła Kulisiak, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zuzeli, Zespół Szkół w Czartajewie, Wójt Gminy Nur, Wójt Gminy Perlejewo, Wójt Gminy Klukowo, Burmistrz Ciechanowca, Prezes Stowarzyszenia Tutor.

Serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom balu oraz sponsorom składa

                                                              

prezes Stowarzyszenia TUTOR
Agnieszka Uszyńska


          Więcej zdjęć...
 
Stypendiami szlifujemy diamenty - IV Bal Charytatywny

fot. Z. Poniatowski MPI


 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl