Stypendiami szlifujemy diamenty - IV Bal Charytatywny Drukuj
05.02.2010.

 Stypendiami szlifujemy diamenty - IV Bal Charytatywny

Tańczy młodzież z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu fot. Z. Poniatowski MPI

Jesienią 2006 roku Stowarzyszenie „Tutor” zainicjowało powstanie koalicji, w skład której weszły organizacje i władze z terenu czterech gmin: Ciechanowiec, Klukowo, Nur i Perlejewo.

Stowarzyszenie co roku bierze udział w ogólnopolskim konkursie grantowym programu „Działaj Lokalnie”. Program prowadzony jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Stowarzyszenie Tutor pozyskało dodatkowe środki m.in. z funduszy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacji Wspomagania Wsi, Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi i Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu. Wszystkie pozyskane pieniądze zostały przeznaczone na przyznanie 37 stypendiów pomostowych dla zdolnej młodzieży na kwotę 147 800 złotych, dofinansowało 22 projekty lokalnych organizacji i instytucji na kwotę 110 000 złotych oraz przeznaczyło 17 000 złotych dla osieroconych dzieci z Gminy Ciechanowiec.

W 2009 roku przyznano 8 stypendiów pomostowych oraz dofinansowano projekty ze: Szkoły Podstawowej w Perlejewie, Gimnazjum w Perlejewie, Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie, Szkoły Podstawowej w Nurze, Gimnazjum w Nurze, Gimnazjum w Ciechanowcu, Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Szkole Podstawowej w Ciechanowcu, Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym, Szkoły Podstawowej w Łempicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozarzach, Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate oraz grupy młodzieży „Patrzący w Chmury” działającej we współpracy ze Stowarzyszeniem „Zameczek” w Ciechanowcu.
 
Już po raz czwarty Stowarzyszenie Tutor zorganizowało bal charytatywny, który jest jednym ze sposobów pozyskiwania funduszy na wspomnianą działalność. W trakcie balu odbyło się wręczenie wyróżnienia za bezinteresownie okazaną pomoc - statuetkę „Diament Roku 2009” otrzymała Prezes Stołu Polskiego pani Sławomira Zimoska.

Sponsorami tegorocznego balu byli: państwo Elżbieta i Zbigniew Szczęśni, firma „Stół Polski”, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, zespół muzyczny Krzysztofa Koca i Zbigniewa Oleńskiego, państwo Wiera i Roman Godlewscy, pani Dorota Wojtas-Kaczyńska, pan Jerzy Porzeziński, ks. Prałat Kazimierz Siekierko, ks. Proboszcz Andrzej Polakowski, państwo Monika i Artur Więzowscy, Gimnazjum w Ciechanowcu, pani Jowita Jóźwik, pani Bogumiła Kulisiak, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zuzeli, Zespół Szkół w Czartajewie, Wójt Gminy Nur, Wójt Gminy Perlejewo, Wójt Gminy Klukowo, Burmistrz Ciechanowca, Prezes Stowarzyszenia Tutor.

Serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom balu oraz sponsorom składa

                                                              

prezes Stowarzyszenia TUTOR
Agnieszka Uszyńska


          Więcej zdjęć...
 
Stypendiami szlifujemy diamenty - IV Bal Charytatywny

fot. Z. Poniatowski MPI


 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl