Tworzymy Lokalną Organizację Turystyczną Drukuj
15.02.2010.

Z inicjatywy Burmistrza Ciechanowca, w siedzibie Urzędu Miejskiego spotkała się grupa osób zainteresowanych powstaniem i wypromowaniem wspólnego produktu turystycznego, który mógłby zainteresować turystów walorami terenów położonych nad wodami Bugu i Nurca.

Było to pierwsze, robocze spotkanie, w którym uczestniczyli włodarze gmin Drohiczyn, Perlejewo,  Boguty-Pianki, Nur i Ciechanowiec, właściciele gospodarstw agroturystycznych, przedstawiciele restauratorów oraz pracownicy promocji i informacji turystycznej. W spotkaniu wziął udział właściciel biura turystycznego z Łomży, który przedstawił typy produktów na jakie jest największe zapotrzebowanie wśród turystów oraz zapoznał z działającym już produktem turystycznym jakim są „Opowieści z Narwi”.

W wyniku dyskusji postanowiono rozpocząć działania, których efektem ma być utworzenie Lokalnej Organizacji Turystycznej, która zajęła by się koordynacją projektów rozwojowych, pracami nad ofertą turystyczną i promocją utworzonego produktu turystycznego.

Tworzymy Lokalną Organizację Turystyczną
           
Tworzymy Lokalną Organizację Turystyczną

fot. Z. Poniatowski MPI


 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl