Program
Tworzymy Lokalną Organizację Turystyczną Drukuj
15.02.2010.

Z inicjatywy Burmistrza Ciechanowca, w siedzibie Urzędu Miejskiego spotkała się grupa osób zainteresowanych powstaniem i wypromowaniem wspólnego produktu turystycznego, który mógłby zainteresować turystów walorami terenów położonych nad wodami Bugu i Nurca.

Było to pierwsze, robocze spotkanie, w którym uczestniczyli włodarze gmin Drohiczyn, Perlejewo,  Boguty-Pianki, Nur i Ciechanowiec, właściciele gospodarstw agroturystycznych, przedstawiciele restauratorów oraz pracownicy promocji i informacji turystycznej. W spotkaniu wziął udział właściciel biura turystycznego z Łomży, który przedstawił typy produktów na jakie jest największe zapotrzebowanie wśród turystów oraz zapoznał z działającym już produktem turystycznym jakim są „Opowieści z Narwi”.

W wyniku dyskusji postanowiono rozpocząć działania, których efektem ma być utworzenie Lokalnej Organizacji Turystycznej, która zajęła by się koordynacją projektów rozwojowych, pracami nad ofertą turystyczną i promocją utworzonego produktu turystycznego.

Tworzymy Lokalną Organizację Turystyczną
           
Tworzymy Lokalną Organizację Turystyczną

fot. Z. Poniatowski MPI


 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl