"Mama, Tata i Ja" - Festiwal Piosenki Przedszkolaków Drukuj
04.05.2010.
 "Mama, Tata i ja" - Festiwal piosenki Przedszkolaków

fot. Z. Poniatowski MPI

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu był organizatorem gminnych i powiatowych eliminacji do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków “Mama, Tata i Ja”, odbywajacego się od osiemnastu lat.

W eliminacjach gminnych wzięły udział dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu i z klas "0" ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu. Festiwalowe jury przyznało I miejsce Sarze Majewskiej, II miejsce Amelii Czarneckiej i III miejsce Mateuszowi Tymińskiemu.
   
Wszyscy nagrodzeni reprezentowali naszą gminę w czasie eliminacji powiatowych, w których uczestniczyły też dzieci z Przedszkoli nr 1 i 2 w Wysokiem Mazowieckiem oraz Przedszkola w Czyżewie. Po wysłuchaniu wszystkich zgłoszonych uczestników jury oceniło ich umiejętności wokalne i przyznało nagrody. I miejsce zajęła Sara Majewska z Ciechanowca, II miejsce Dominika Wierzbowska z Czyżewa, a III miejsce ex equo - Igor Bruliński z Wysokiego Mazowieckiego i Mateusz Tymiński z Ciechanowca.

Nagrodzone dzieci będą reprezentowały nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 7 maja 2010 roku w "Spodkach" Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku, przy ul. Św. Rocha 14.

          Więcej zdjęć...
                 
Niedz"Mama, Tata i ja" - Festiwal piosenki Przedszkolakówtitle= 

fot. Z. Poniatowski MPI


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl