Spotkanie z Ewą Chotomską Drukuj
26.05.2010.

Ewa Chotomska, córka popularnej poetki Wandy Chotomskiej, jest powszechnie znana jako ciotka Klotka z telewizyjnego „Tik-Taka”. Jest także współzałożycielką zespołu "Fasolki", dla którego pisze teksty piosenek, i autorką książek dla dzieci.
 
Na spotkaniu w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu Ewa Chotomska wystąpiła w stroju z programu „Tik-Tak” i w spontaniczny i bezpośredni sposób rozmawiała z dziećmi. Mówiła o swojej pracy w telewizji, o technikach stosowanych podczas realizacji programów telewizyjnych, np. o blue box i opowiedziała jak powstawały piosenki i książki jej autorstwa - wiemy już, że Felek Pareras to Jej autentyczny pies! 

Ewa Chotomska przeprowadziła wiele konkursów, zadała wiele zagadek, odpowiedzi nagradzała cukierkami. Dzieci tańczyły, wykonywały ćwiczenia gimnastyczne i śpiewały piosenki jej autorstwa, np.: „Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda”, „Moja fantazja” czy „Mydło lubi zabawę”.

Organizatorem spotkania była Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu we współpracy z biblioteką Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika.


Spotkanie z Ewą Chotomską

Spotkanie z Ewą Chotomską

Spotkanie z Ewą Chotomską

Spotkanie z Ewą Chotomską 

fot. K. Łochnicka Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl